ଶାହାରୁଖ ଖାନ କହିଲେ – ଅବରାମ ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କର ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ରିପ୍ଲେସ କରି ପାରିବେ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ଆସିଲା ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ।

Shah Rukh Khan had said Abram and Aaradhya Bachchan can replace the pair of Mary and Kajol Amitabh Bachchan had such a reaction, Shah Rukh Khan, Amitabh Bachchan, Kajol, Bollywood, Nitidina

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ ଯୋଡି ବହୁତ ହିଟ୍ ହୋଇଛି । ଉଭୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି । ଏହା କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ ଯେ ଶାହରୁଖ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ ଯୋଡି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମର ପ୍ରକୃତ ଅର୍ଥ ବୁଝାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଏକାଠି ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି କୌଣସି ଯୋଡି ତାଙ୍କ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ରିପ୍ଲେସ କରି ପାରିବେ, ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ପୁଅ ଅବରାମ ଖାନ ।

Amitabh Bachchan's Reply To Shah Rukh Choosing AbRam and Aaradhya
Google

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପଚାରା ଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ହିଟ୍ ଯୋଡିକୁ କେଉଁ ଯୋଡି ଯେମିତି ରଣବୀର କପୁର-ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ରଣଭୀର ସିଂ-ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ-ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ଫୱାଦ ଖାନ-ସୋନମ କପୁର ରିପ୍ଲେସ କରି ପାରିବେ କି? ପୁଅ ଅବରାମ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି । କାଜୋଲ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଅବରାମ ଆରାଧ୍ୟାଠାରୁ ବୟସରେ ସାନ । ଶାହାରୁଖ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରେମରେ ବୟସ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ ।

ଯେତେବେଳେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏହା ଜାଣିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲେ ଯେ “ପାଟିରେ ଘିଅ, ଚିନି ଏବଂ କ୍ଷୀର ମିସାଇବେ ।” କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିତା ବୋଲି ଭାବନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଅବ୍ରାମ ଏହା ଜାଣିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିନଥିଲେ । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଆରାଧ୍ୟା ଏବଂ ଅବରାମଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ଅବରାମ ଭାବନ୍ତି ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପିତା । ଏଥିସହ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଘରେ ରହେ ନାହିଁ ।

Shah Rukh Khan’s son AbRam is convinced Amitabh Bachchan is his grandfather. See pics from Aaradhya’s birthday party
Instagram

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସାର୍ ଏସେ କରୋ ନା, ଶନିବାର ଅବ୍ରାମଙ୍କ ସହ ଘରେ ରହିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ତାଙ୍କ ଆଇପ୍ୟାଡରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ମଜାଦାର ଖେଳ ଅଛି, ସେମାନେ ଏକାଠି ଖେଳିପାରିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.