ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ । ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲେ କ୍ରିକେଟର ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ । ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲେ କ୍ରିକେଟର ।, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Sushant's death cricketer are very sad

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏହିପରି ଦୁନିଆ ଛାଡିଥିବାରୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ । ସେନ ୱାଟସନ କହିଛନ୍ତି – ସୁଶାନ୍ତ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଛନ୍ତି କି ଧୋନି ସେ ଭୁଲି ଯାଉଥିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମହୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ସେ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସେନ ୱାଟସନ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ କହିଛନ୍ତି ।

ୱାଟସନ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ନିରନ୍ତର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛି । ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ । ଅନେକ ଥର କାହାଣୀରେ ଆପଣ ଭୁଲିଯାଆନ୍ତି ଯେ ଏହା ସୁଶାନ୍ତ ନା ଧୋନି । ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କଳାକାର ନାମା ଚାଲିଗଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଠାରେ ନ ଥିବାରୁ ବିଶ୍ୱ ଖାଲି ହୋଇଯାଇଛି । ”

ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ମଧ୍ୟ୍ୟ ରେ ଟୁଇଟ କରି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ତାରକା ଖେଳାଳି ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ୱାର୍ଣ୍ଣର ଏହା ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କାମ୍ରାନ୍ ଆକମଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଶଂସକ ଭାବରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖିତ । ଧୋନିଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇବୁ ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘କାଇ ପୋ ଚେ’ ସହିତ ବଡ ପରଦାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ‘ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା’ ସହିତ ଛୋଟ ପରଦାରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଥିଲେ । ‘ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶୀ ରୋମାନ୍ସ’, ବାୟୋପିକ୍ ‘ଏମ୍ଏସ୍ ଧୋନି: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ’, ‘କେଦାରନାଥ’ ଏବଂ ‘ଚିଚୋର’ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା । ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *