ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏହି ବିବାହିତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ, ଧାରା ପଡିଲା ପରେ ଶକ୍ତି କପୁର ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଟାଣିକି ଆଣିଥିଲେ ।

Shraddha Kapoor was madly in love with Farhan Akhtar Shakti Kapoor went home, Shraddha Kapoor, Farhan Akhtar, Shakti Kapoor, Bollywood, Love, Nitidina

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଶ୍ରଦ୍ଧା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହିଟ ହେଇଛି । ଶ୍ରଦ୍ଧା ପ୍ରତିବର୍ଷ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ ସେ ବରୁଣ ଧାୱନ ସହିତ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଡାନ୍ସର୍ ଏବଂ ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ସାହୋରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ସାହୋ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ବଡ ବଜେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ।

Shraddha Kapoor
Google
ଶ୍ରଦ୍ଧା ବିବାହିତ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପାଗଳ ଭାବରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ:

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ଶ୍ରଦ୍ଧା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଚର୍ଚାରେ ଥିଲେ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଜଣେ ବିବାହିତ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପାଗଳ ଭାବରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଏହା ଜାଣିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଏହି ଖବର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା​ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲା ସେହି ଅଭିନେତା ଫରହାନ ଅଖତରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ।

Shraddha Kapoor and Farhan Akhtar close to each other
Google
ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଫରହାନ ଅଖତର ପରସ୍ପରର ନିକଟତର:

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଫରହାନ୍ ଅଖତର ରକ୍ ଅନ୍ ସେଟରେ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ନିକଟତର ସମ୍ପର୍କ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ପରିବାର ଖୁସି ନଥିଲେ । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଶକ୍ତି କପୁର ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ମାଉସୀ ମଧ୍ୟ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁରୀ ଫରହାନଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନଙ୍କର ବହୁତ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ।

ଶକ୍ତି କପୁର କହିଛନ୍ତି ଏହା ଏକ ମିଥ୍ୟା:

ଯେତେବେଳେ ଏହି ଖବର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ଶକ୍ତି କପୁର କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏକ ଗୁଜବ । ଏଥିରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ । କେହି ଜଣେ ମୋତେ ଏହା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ । ଏହା ଏକ ମିଥ୍ୟା । ତେଣୁ ଶକ୍ତି କପୁର ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ଫରହାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

Shraddha Kapoor
Google

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ, ଏହି କାହାଣୀଟି ପ୍ରାୟ 3 ବର୍ଷ ପୁରୁଣା । ଶ୍ରଦ୍ଧା ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧା ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ ଫିଲ୍ମ କରୁଛନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ଦ୍ରୁତ ଉଦୀୟମାନ ପ୍ରତିଭା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଶ୍ରଦ୍ଧା ଶୀଘ୍ର ରଣବୀରଙ୍କ ସହ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.