ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଆଉ ଏକ ବଡ ସାହାଯ୍ୟ ୪ ମାସର ଝିଅକୁ ଦେଲେ ଜୀବନ, ଭାବପ୍ରବଣ ପିତା କଣ କହିଥିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ । ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ ।

Sonu Sood gave life to 4-month-old girl emotional father said- Your place in temple, ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଆଉ ଏକ ବଡ ସାହାଯ୍ୟ ୪ ମାସର ଝିଅକୁ ଦେଲେ ଜୀବନ, ଭାବପ୍ରବଣ ପିତା କଣ କହିଥିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ । ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ, Sonu Sood, Bollywood, Nitidina

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଏହି ଅଭିନେତା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଛାତ୍ରବୃତ୍ତି ଦେଉଛ, ତେବେ ତୁମେ କାହାକୁ ଚାକିରି ଦେଉଛ । ସେ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ଅଭିନେତାମାନେ କେବଳ ସାହାଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ, ସୋନୁ ସୁଦ ଯୋଗୁଁ ଜଣେ ଚାରି ମାସର ଝିଅକୁ ଜୀବନ ମିଳିଛି । ଭାବପ୍ରବଣ ପିତା କହିଲେ “ତୁମର ସ୍ଥାନ ମନ୍ଦିରରେ” ।

Sonu Sood gave life to 4-month-old girl, emotional father said- Your place in temple
Google
ସୋନୁଙ୍କ ପାଇଁ ଜୀବନ ପାଇଲେ:

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଗରିବ ପିତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଦୂତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟରେ ଏହା କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଚାରି ମାସର ଝିଅକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ଅପରେସନ୍ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆଜି ଜୀବିତ ଅଛି । ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖାଯାଇଛି ତୁମେ ମୋର ୪ ମାସର ଝିଅକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଜୀବନ ଦେଇଛ @ ସୋନୁସୁଦ ସାର୍ । ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତ କବାଟ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା, ବିଜୟୱାଡା ରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ଡକାଯାଇ ଅପରେସନ୍ ହେଲା । କେବଳ ପୁସ୍ତକଗୁଡ଼ିକରେ ଶ୍ରୋତାମାନେ ଦୂତ ଅଟନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୟାକରି ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମର ସ୍ଥାନ ଆମ ଘର ମନ୍ଦିରରେ ।

ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ସୋନୁ ହେଲେ ଦୂତ:

ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ଏତେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥିବାର ଦେଖି ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ । ସେ ନମ୍ରତା ଦେଖାଇଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ “ଜୀବନ ମେ ନେହିଁ, ଉପର ଵାଲା ଦେତା ଦୋସ୍ତ” । ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ମୁଁ ଏଥି ପାଇଁ ଏକ ମାଧ୍ୟମ ହୋଇଛି, ସର୍ବଦା ଖୁସିରେ ରୁହ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢେଇବା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଜଣେ ମହାନ ଏବଂ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ପରିଣତ କରୁଛି ।

ସୋନୁ, ଯିଏ କରୋନା ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ବନାଇଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି । ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ସୋନୁ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୁଃଖର ସମାଧାନ କରନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଫସି ପଡ଼ିଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା ପାଇଁ ସୋନୁଙ୍କ ମିଶନ ଜାରି ରହିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅପଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଅନେକ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବିମାନରେ ଭାରତ ଅଣାଯାଉଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.