ସୋନୁ ସୁଦ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ଵାରା ପଞ୍ଜାବର ରାଜ୍ୟ ଆଇକନ୍ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

Sonu Sood named State Icon Of Punjab by Election Commission India, Sonu Sood, Bollywood, State Icon Of Punjab, Nitidina

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ପଞ୍ଜାବର ରାଜ୍ୟ ଆଇକନ୍ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ଅଭିନେତା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଟୁଇଟ କରିଥିଲେ ।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଆଉ ଏକ ସମ୍ମାନ । ନୂଆ ବର୍ଷର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପଞ୍ଜାବର ଷ୍ଟେଟ ଆଇକନ୍ ଭାବରେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ୱାରା ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ (ସିଇଓ) ଏସ କରୁଣା ରାଜୁ ସୋମବାର ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ECI କୁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପଠାଇଛି ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଅନୁମୋଦନ କରିଛନ୍ତି ।

Sonu Sood named State Icon Of Punjab by Election Commission
Twitter
ସୋନୁ ସୁଦ ପଞ୍ଜାବର ଷ୍ଟେଟ୍ ଆଇକନ୍:

ସାରା ଦେଶରେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ନିରାପଦରେ ଘରକୁ ଫେରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲକଡାଉନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଖୁସି ଖବର । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋନୁ ସୁଦ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ, ଆଶ୍ରୟ ଏବଂ ପିପିଏ କିଟ୍ ମଧ୍ୟ ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସେହି ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଷ୍ଟେଟ୍ ଆଇକନ୍ ନାମରେ ନାମିତ କରାଯାଇଛି, ତେଣୁ ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ନୁହେଁ ।

ପଞ୍ଜାବର ରାଜ୍ୟପାଳ ଭି.ପି ସିଂ ବାଦନୋର ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ “ମୁଁ ସୋନୁ ସୁଦ ଯୁବ ଆଇକନ୍ କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛି, ଯାହାକୁ ନୈତିକ ଭୋଟ୍ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇବା ପାଇଁ ECI ଦ୍ଵାରା ରାଜ୍ୟ ଆଇକନ୍ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । କୋଭିଡ୍ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି । #GodBless (sic) | ”

ସୋନୁ ସୁଦ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଛନ୍ତି, “ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହଜନକ ଶବ୍ଦ ପାଇଁ ସାର୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ । ଏହା ଏକ ସମ୍ମାନ ଅଟେ ଯାହା ଶବ୍ଦରେ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । Humbled (sic)।”

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଟୁଇଟ:

ସୋନୁ ସୁଦ କଣ “ମସିହା” ନୁହେଁ?

ସୋନୁ ସୁଦ ପରଦାରେ ନିଜର ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ହୋଇପାରେ, ଏହାକୁ “ମସିହା” ବୋଲି କୁହାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଡବାଙ୍ଗ ଅଭିନେତା ଏହି ମୋନିକର୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ବାସ୍ତବରେ, ତାଙ୍କର ଆତ୍ମଜୀବନୀ, ମୁଁ “ମସିହା” ନାହିଁ, ସମସ୍ତଙ୍କ ପରି ସମାନ ଭାବରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ । “ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ମୋତେ “ମସିହା” ନାମରେ ନାମିତ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ମୁଁ କୌଣସି “ମସିହା” ନୁହେଁ । ମୁଁ କେବଳ ମୋର ହୃଦୟ ଯାହା କହୁଛି ତାହା କରେ । ଦୟାଳୁ ହେବା ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଆମର ଦାୟିତ୍ ଅଟେ।” ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ପୁସ୍ତକ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ କହିଥିଲେ ।

Sonu Sood has been appointed the State Icon of Punjab.
Google

ପେଙ୍ଗୁଇନ୍ ରାଣ୍ଡମ୍ ହାଉସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରକାଶିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ପୁସ୍ତକ ଉପନ୍ୟାସ କରୋନାଭାଇରସ୍ ପ୍ରେରିତ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଲେଖିଥିବା ଉପନ୍ୟାସ, କାହାଣୀ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ତଥା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଯାତ୍ରା ଅଂଶୀଦାର କରିବ ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ କଣ ଲାଗୁଛି ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ “ମସିହା” କହିବା କଥା ନା ନାହିଁ ? ଯିଏ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ପାଇଁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି । କମେନ୍ଟ ଲେଖି ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *