ସୋନୁ ସୁଦ ହୋଇଗଲେ “ଦରଜି” ମାଗଣାରେ ମିଳୁଅଛି କପଡା, ବାସ ଏହି ଜିନିଷର ନାହିଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି। ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ।

ଲୋକପ୍ରିୟ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଗବାନ ହୋଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। କୋରନା ଭାଇରସ କାରଣରୁ ଯେବେ ସାରା ଦେଶରେ ଲକଡାଉନର ଘୋଷଣା ହୋଇଥିଲା ତେବେ ସେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ କରି ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ସୁରକ୍ଷିତ ପହଞ୍ଚାଇ ଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ନେଇ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ସୋନୁ ସୁଦ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଛାଇ ରୁହନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ପୁଣିଥରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ତାଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ହିଁ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରଲ ହେଉଅଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସବୁ ଲୋକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଦରଜି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଓ ସେ ସିଲେଇ ମେସିନରେ ସିଲେଇ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।

Google

ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଦରଜି ତଥା ଟେଲର ର ଦୋକାନ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ଗଛ ତଳେ ସିଲେଇଯନ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ରଖି ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ପୁରା ଜୋରରେ ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି ସୋନୁ ସୁଦ କପଡାର ସିଲେଇ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଥା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବ ନାହିଁ? ଆପଣ ନିଜେ ହିଁ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିପାରନ୍ତି।

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜ ଟୁଇଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତା ଟେଲରର ଗୋଡ଼ରେ ଚାଲୁଥିବା ମେସିନରେ ବସି କପଡା ସିଲେଇ କରିବାର ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଶେୟାର କରି ଏହି ବାକ୍ୟାରେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଏଠାରେ ମାଗଣାରେ ସିଲେଇ ହୁଏ କିନ୍ତୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଯାଗାରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ହିଁ ସିଲେଇ ହବ ଏହାର କୌଣସି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ନାହିଁ। ସେ ଏହା ଲେଖିଛନ୍ତି କି “ଏଠାରେ ମାଗଣାରେ ସିଲେଇ କରାଯାଏ।ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବଦଳରେ ଚ-ଡି ତିଆରି ହୋଇଯିବ। ଏହା ଆମ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ନାହିଁ। “ଅଭିନେତା ସୋନୁଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଅଛି।

ଯଦିଓ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଖାସ କଥା ଏହା ଅଟେ କି ସୋନୁ ସୁଦ କେତେ ଭଲ ଭାବରେ ଗୋଡ଼ରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ସିଲେଇ ମେସିନକୁ ଚଲାଉଛନ୍ତି।ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତା ପୁରା ଦମରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।ଏପରି ଲାଗୁଛି କି ଯେମିତି ତାଙ୍କୁ ସିଲେଇ କରିବାରେ ପୁରସ୍କାର ହାସିଲ ହୋଇଛି। ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଧୂମ ମଚାଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲଗାତାର ଦେବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।

Google

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଛୋଟ କିମ୍ବା ବଡ ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ବାପା କପଡାର ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ସୋନୁ ସୁଦ ବହୁତ କିଛି ଶିକ୍ଷା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଫ୍ୟାବ୍ରିକକୁ ଚିହ୍ନିବା ମଧ୍ୟ ଶିଖିଛନ୍ତି ଏଥିପାଇଁ ସେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଡିଲ କରିବେ।

କହିଦେଉଛୁ କି କୋରନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବହୁତ ବଢି ଯାଇଛି।ଆରମ୍ଭରେ ସେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଥିଲେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଦେଶ ସାରା ସେ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ପାଲଟିଲେ। ପରେ ସୋନୁ ସୁଦ କାହାର ଚିକିତ୍ସାର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉଠାଇଲେ ତ କାହାର ପିଲାର ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦରମା ଦେଲେ। ଏତେ ସମୟରୁ ଲଗାତାର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ ସୁଦ ଆବଶ୍ୟକ ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ସହାୟତା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.