ସିଏସକେର କରଣ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ ସୋନୁ ସୁଦ। କରୋନା ମହାମାରୀରେ କରଣ କରିଛନ୍ତି ସାହାଯ୍ୟ।

ବଲିଉଡ଼ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଆକ୍ଟର ସୋନୁ ସୁଦ ଭାରତୀୟ ସ୍ପିନର କରଣ ଶର୍ମାଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବାର ଜଣା ଯାଇଛନ୍ତି। କରଣ ଶର୍ମା କୋଭିଡ -୧୯ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ ବହୁତ ସପୋର୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କଷ୍ଟ ପରୀକ୍ଷା ସମୟରେ ଫିଲ୍ମରେ ଖଳନାୟକ ହେଉଥିବା ସୋନୁ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନର ହିରୋ ହୋଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। କରୋନା ମହାମାରୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମହାନାୟକ ପୁନଃ ହିରୋ ହୋଇଛନ୍ତି। ପୂର୍ବ କିଛି ଦିନରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୪ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ସଂକ୍ରମଣ ହେଉଥିଲେ ଓ ବହୁ ମାତ୍ରରେ ଲୋକ ମରୁଥିଲେ। ଏହି ସ୍ଥିତିରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଆରମ୍ଭ କଲେ।

Google

ସୋନୁ ଅଳ୍ପ ଦିନ ତଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ କରଣ ଶର୍ମାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯିଏକି ଆଇପିଏଲରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନିଙ୍କ କ୍ୟାପଟେନସି ଟିମ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ପଟୁ ଖେଳିବାର ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦ କରଣ ଶର୍ମାଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଯୋଗଦାନ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଦେଖା ଯାଇଅଛି। ଦେଖନ୍ତୁ ଟ୍ୱିଟ:

ବଲିଉଡ଼ ଆକ୍ଟର ଟ୍ୱିଟରରେ କରଣ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଲେଖିଲେ କି,”ସୋନୁ ସୁଦ ଫାଉଣ୍ଡେସନରେ ଲଗାତର ସପୋର୍ଟ ପାଇଁ ତମକୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ଭାଇ କରଣ। ଆପଣ ଆଉ ଥରେ ଦେଶର ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଆପଣଙ୍କପରି ଲୋକ ହିଁ ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ସୁନ୍ଦର କରିଦେଇଛନ୍ତି”।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଏହି ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଲା ଭଳି ଟ୍ୱିଟ ଦେଖି କରଣ ଶର୍ମା ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଜବାବରେ କରଣ ଶର୍ମା ଲେଖିଛନ୍ତି,”ଆପଣ ଦେଶର ଅସଲି ହିରୋ ଅଟ। ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରୟାସ କରୁଛ। ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ! ଏପରି କରିଚାଲ ଭାଇ।

କହିରଖିବୁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପୋଷ୍ଟପନଡ଼ ହେବା ଦ୍ଵାରା କରଣ ଶର୍ମା ଖେଳୁନାହାଁନ୍ତି। ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ମାତ୍ର ୨୯ ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ଯାହା ପରେ ବସିସିଆଇ ଏହାକୁ ପୋଷ୍ଟପନଡ଼ କରିଦେଲା। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୋନୁ ସୁଦ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ସୁରେଶ ରାଇନା ଓ ଅଫ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜରୁରୀ ଚିକିତ୍ସା ପହଁଞ୍ଚାଇବାରେ ସହାୟତା କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଅଳ୍ପ ଦିନ ତଳେ ସୋନୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ନକରିପାରିବା ଦ୍ଵାରା ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ଲଗାତର ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ଓ ନିୟମ ମାନିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *