ସୋନୁ ସୁଦ ଏବେ ଘରେ ପହଁଞ୍ଚାଇବେ ଅକ୍ସିଜେନ, ଏହି ନମ୍ବରକୁ କଲ୍ କରନ୍ତୁ, ମାଗଣାରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବ ଅକ୍ସିଜେନ ।

Sonu Sood said Call this number the oxygen concentrator will reach your home for free

ସୋନୁ ସୁଦ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶା ନଷ୍ଟ ହେବାକୁ ନଦେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି । ରବିବାର ଦିନ ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅମ୍ଳଜାନ ବାଟରେ ଅଛି । ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ 5 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୮୬୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଥର ରିଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି ।

Sonu Sood did another big job; Call this number, oxygen contractor will reach your home for free
Google

କରୋନା ଭାଇରସର ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ସାରା ଦେଶରେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛି । ଏହି ଭୂତାଣୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦେଶବାସୀ ମିଳିତ ଭାବେ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଶଯ୍ୟା, ଅମ୍ଳଜାନ ସିଲିଣ୍ଡର, ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଏବଂ ଔଷଧର ଅଭାବ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।

ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଛି । ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ଅବସ୍ଥାରେ ସରକାର, ବେସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର, ଶିଳ୍ପପତି, ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ଆସି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ନାମ ହେଉଛି ସୋନୁ ସୁଦ ।

ଯେତେବେଳେ ଅଭାବୀ ଲୋକମାନେ ସବୁ ଦିଗରୁ ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତି, ସେମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥାନ୍ତି । ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଆଶାକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ନଦେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିଥାନ୍ତି । ରବିବାର ଦିନ ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅମ୍ଳଜାନ ବାଟରେ ଅଛି । ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ୫ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୮୬୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଥର ରିଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି ।

ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ସେ କହୁଛନ୍ତି- ‘ଆମକୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ମାମଲା ଆସିଛି ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଥିବାରୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ହଜିଯାଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ, ଦିଲ୍ଲୀ ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ନମ୍ବର ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଯଦି ଆପଣ କଲ କରନ୍ତି, ଆମ କମ୍ପାନୀର କେହି ଜଣେ ଆସି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଅମ୍ଳଜାନ ଦେବେ । ଏହି ସେବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା । ଯେତେବେଳେ ତୁମର ଅମ୍ଳଜାନ ସିଲିଣ୍ଡର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୁଏ, ଦୟାକରି ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ କର, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଏହା ଅନ୍ୟର ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ । ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯିଏ ଅଭାବରେ ଏକାଠି ଠିଆ ହୁଏ, ସେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ । ‘

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *