ସୋନୁ ସୁଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ବେକାରମାନଙ୍କୁ ଯୋଗାଇବେ ରୋଜଗାର, ଇ-ରିକ୍ସା ଦେଇ କରେଇବେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ।

Sonu Sood will now provide e-rickshaws to poor people due to covid-19 who lost their job

କରୋନା ଯୁଗ ପୂର୍ବରୁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ପରିଚିତ କରାଯାଇଥିଲା ଯିଏ ଅଧିକାଂଶ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ୱିଲାନ୍ସ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କରୋନା ଯୁଗରେ, ସେ ଯେପରି ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ ।

Sonu Sood will now provide employment to the unemployed, will make self-sufficient by giving e-rickshaws
Twitter

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନାଭାଇରସରେ ବନ୍ଦ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଶର ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ । ଲକଡାଉନରେ, ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ସେମାନେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ, ଗରୀବ ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ, ସେ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଆଖିରେ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଦେଖିଛନ୍ତି । ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଗରିବଙ୍କ “ମସିହା” ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ କରୋନା ଅବଧିରେ ଚାକିରି ହରାଇଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଇ-ରିକ୍ସା ଯୋଗାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା “ନିଜେ କମାଅ ଘର ଚଲାଅ” ନାମକ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଆଣିଛନ୍ତି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭାବୀ ଯୁବକମାନେ ଏହି ଇ-ରିକ୍ସା ପାଇପାରିବେ । ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ, ସେମାନେ ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ଯାହାର ଚାକିରୀ କରୋନା ଅବଧିରେ ଚାଲିଯାଇଛି ।

ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଏହି ଯୋଜନା ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ‘ଆଜି, ଆସନ୍ତାକାଲିର ଭଲ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପଦକ୍ଷେପ । ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଇ-ରିକ୍ସା ଯୋଗାଇବା, ଯେଉଁମାନେ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ଲୋକଙ୍କୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ କରିବା ଦିଗରେ ଏକ ଛୋଟ ସହଯୋଗ । ତଥାପି, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ ସୁଦ ଗରିବ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆଣିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.