ସୋନୁ ସୁଦ ଦିନକୁ କରୁଛନ୍ତି ୨୨ ଘଣ୍ଟା କାମ, ଦୈନିକ ୫୦ ହଜାର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆସୁଛି କଲ୍ । ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ କଣ କହୁଛନ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦ ।

କରୋନା ସଙ୍କଟ ସମୟରେ (Covid-19), ସୋନୁ ସୁଦ କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ଆମେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକତା ଛାଡି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

Sonu Sood works for 22 hours a day, 50 thousand calls for help daily, revealed himself
Google

ଏହି କରୋନା ମହାମାରୀରେ (Covid-19), ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ସାହାଯ୍ୟର ଭରସା ନଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସୋନୁ ସୁଦ ସେମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଉପାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଗତ ବର୍ଷ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରୁ ସେ ନିଜ ସ୍ତରରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି । ସେ ଦେଶର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ବଡ ବିପଦ ଠାରୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ମସିହା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି, ସର୍ବଶେଷରେ, ସେ ନିଃସ୍ୱାର୍ଥପର ଭାବରେ ସେବା କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ଅଟନ୍ତି । ସମ୍ପ୍ରତି ଅଭିନେତା ଏହି ଯାତ୍ରା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ ଏବଂ ରିଲିଫ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ କି ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ତାହା କହିଥିଲେ ।

ଆଜି ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କୁ କିପରି ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ଅଭିନେତା ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ । ସେ କୁହନ୍ତି, ‘ମୁଁ କହିବି ପ୍ରଶାସନ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷଙ୍କୁ ଏହା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ ମୁଁ ନିଜକୁ କିପରି କରେ । ମୁଁ ପ୍ରାୟ ୨୨ ଘଣ୍ଟା ଫୋନରେ ରହେ । ଆମକୁ ୪୦ ହଜାରରୁ ୫୦ ହଜାର କଲ୍ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆସୁଛି । ମୋର ୧୦ ଜଣିଆ ଟିମ୍ ଅଛି, ଯେଉଁମାନେ କେବଳ ରେମେଡିସିଭିର ପାଇଁ ବୁଲନ୍ତି । ମୋର ଗୋଟିଏ ଦଳ ଶଯ୍ୟା ପାଇଁ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରେ । ଆମେ ସହର ଅନୁଯାୟୀ ଗତି କରୁ ।

Sonu Sood
Google

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ପଡିବ, ତାଙ୍କୁ ଯାହା ଯାହା ଦରକାର ଆମକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ପଡିବ । ଯେଉଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆମେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛୁ ସେମାନେ ଆମର ଦଳର ଅଂଶ ବନିଯାଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ମୁଁ ପାଇଥିବା ଅନୁରୋଧ, ଯଦି ମୁଁ ସେସବୁ ଦେଖିବାକୁ ଯାଏ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଅତି କମରେ ୧୧ ବର୍ଷ ଲାଗିବ, ସେଠାରେ ବହୁତ ଅନୁରୋଧ ଅଛି । ଆମର ପ୍ରୟାସ ହେଉଛି ଯଥାସମ୍ଭବ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ।

ସୋନୁ ଏକ କାହାଣୀ କହିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ ସେ କିପରି ଏତେ କଷ୍ଟରେ ନିଜର ଧର୍ଯ୍ୟ ରକ୍ଷା କଲେ । ସେ କୁହନ୍ତି, ଆମେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଶୋଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ସେ ବିଛଣା ପାଇନଥିଲେ । ରାତି ୧ ଟା ଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଫୋନରେ ବହୁତ କାନ୍ଦୁଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଦୟାକରି ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରିବାର ଶେଷ ହେବ । ମୁଁ ବହୁତ ଟେନସନରେ ଥିଲି ଏହା କରିବାବେଳେ ରାତି ୨.୩୦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଥିଲି ଯେ ଝିଅଟି ସକାଳ ଯାଏ ବଞ୍ଚିଯାଉ, ଯାହାଫଳରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ଶଯ୍ୟା ପାଇ ପାରିବା । ମୁଁ ସକାଳ ୬ ଟାରେ ଏକ କଲ ପାଇଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶଯ୍ୟା ପାଇଲି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଭଲରେ ଅଛନ୍ତି । ଖୁସି ମୁଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେଲି । ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ କ୍ରୋଧ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସମୟ ନାହିଁ । ଏହି ସମୟରେ, ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ରାଗ ଛାଡି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *