ଭାରତୀୟ ଦଳ ବଡ଼ ଖୁସିର ଖବର, ଦଳର ଏହି ୮ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ହୋଇନାହାନ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ…

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦୌଡ଼ରେ ଯାଇଥିବା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ପାଇଁ ଆରାମର ଖବର ଅଟେ। କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବା ଆଠ ଜଣ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳୀଙ୍କ କୋରୋନା ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି। ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କରୋନା ଭାଇରସରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।କ୍ରୁନାଲଙ୍କର କରୋନା ପଜିଟିଭ ଆସିବା ପରେ କୋଲମ୍ବୋରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଜିର ଟି୨୦ମ୍ୟାଚ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଅଟକାଗଲା। ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଏବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି୨୦ମ୍ୟାଚ ବୁଧବାରକୁ ଖେଳାଯିବ। କ୍ରୁନାଲ ସାତ ଦିନ ପାଇଁ ପୃଥକ ବାସ ସହିତ ସିରିଜରୁ ବାହାର ହୋଇଗଲେ। ତାଙ୍କୁ କାଶ ଓ ଗଳାରେ ଦରଜ ହୋଇଛି।

Google

ଶ୍ରୀଲଂକାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ନିୟମ ଅନ୍ତର୍ଗତ କ୍ରୁନାଲ ୩୦ଜୁଲାଇକୁ ଭାରତୀୟ ଦଳର ବାକି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସ୍ବଦେଶ ଫେରିପାରିବେ ନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପୃଥକବାସ ପୂରା କରି ନେଗେଟିଭ ଆରଟି ପିସିଆରର ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ହେବ। ତୃତୀୟ ଓ ଶେଷ ଟି୨୦ମ୍ୟାଚ ଗୁରୁବାରକୁ ହେବ ବିସିସିଆଇ ସଚିବ ଜୟ ଶାହ ଏକ ବୟାନରେ କହିଲେ,”ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଂକା ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି୨୦ମ୍ୟାଚ ୨୭ଜୁଲାଇକୁ ହେବାର ଥିଲା ଯାହା ଏବେ ଗୋଟେ ଦିନ ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢା ଯାଇଛି। ଏବେ ଏହା ୨୮ଜୁଲାଇକୁ ଖେଳାଯିବ।”

ସେ କହିଛନ୍ତି,”ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ମ୍ୟାଚର ପୂର୍ବରୁ ଦ୍ରୁତ ଆଣ୍ଟିଜେନ ପରୀକ୍ଷା ଯେଉଁଥିରେ ଜୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ହୋଇଛି। ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ଆଠ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମେଡ଼ିକାଲ ଦଳ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି।”ଭାରତ ଏକ ୨୦ ଜଣିଆ ଦଳ ଏବଂ ଚାରିଟି ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ନେଟ ବୋଲର ଆଣିଛି। ମ୍ୟାଚ କଲମ୍ବୋର ଆର ପ୍ରୋମାଡାସା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହେବ। ଏବେ ବୁଧବାର ଏବଂ ଗୁରୁବାରକୁ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଛି। ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ ମ୍ୟାଚ ୩୮ ରନରେ ଜିତିଥିଲା। ଏହା ବୁଝିବା ଠୁ ଅଲଗା ଅଟେ କି ଗତ ଏକ ମାସଧରି ଜବରଦସ୍ତ ବାୟୋ ବବଲରେ ରହୁଥିବା କ୍ରୁନାଲ ପଜିଟିଭ କିପରି ହୋଇଗଲେ।

Google

ଏହି ଖବର ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଥିବା ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ୱସ୍ତ ମିଳିଛି। ଶୁଭମନ ଗିଲ,ୱାସିଂଟନ ସୁନ୍ଦର ଓ ଆବେଶ ଖାଁଙ୍କ ବାହାର ହେବା ପରେ,ପୃଥ୍ବୀ ସ୍ୱ ଓ ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାର ଯାଦବ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାଗ ନେବେ। ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ କରୋନା ନେଗେଟିଭ ଆସିବା ଜରୁରୀ ଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *