ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଏବଂ ମାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ବଦଳରେ ଦଳରେ ଖେଳି ପାରନ୍ତି ଏହି ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମାନ, କୋଚ୍ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ରେ ଆରସିବି ଦଳ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। କାରଣ ତାଙ୍କ ସହ ମାକ୍ସୱେଲ ବି ଯୋଡି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ମିଡ଼ିଲ ଅର୍ଡରରୁ ଜବରଦସ୍ତ ବନାଇଦେଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହି ଦଳ ସହ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆଇପିଏଲ ଏମିତି ଏକ ଖେଳାଳି ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି ଯିଏ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଏବଂ ଗ୍ଲେନ ମାକ୍ସୱେଲଙ୍କର ବି ଜାଗା ନେଇପାରେ। ଏହା କେବଳ ଆମେ କହୁନୁ ଏହା ଆରସିବିର କୋଚ୍ ମାଇକ ହାସନ କହିଛନ୍ତି ଏକ ଏମିତି ଖେଳାଳି ଅଛି ଯିଏ ଏବେ ଏବେ ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ଏବଂ ଦରକାର ପଡ଼ିଲେ ଏହି ଖେଳାଳି ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଏବଂ ମାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ଜାଗା ନେଇପାରେ। ହେଲେ କିଏ ଏ ଖେଳାଳି ଯିଏ ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଏବଂ ମାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ରିପ୍ଲେସମେଣ୍ଟରେ ଖେଳିପାରେ, ପଢନ୍ତୁ ଆମର ରିପୋର୍ଟ।

Google

ଆରସିବି ଏବେ ଯାଏ ଆଇପିଏଲ ଟ୍ରଫି ଜିତିନାହିଁ। ବାଙ୍ଗାଲୋର ପକ୍ଷରୁ ଆଇପିଏଲର ୧୪ ତମ ସଂସ୍କରଣ ଭଲ ରହିଥିଲା। ହେଲେ ଅଧା ଲିଗ ହୋଇଥିବା ଏହାକୁ ଅଟକାଇବାକୁ ପଡିଲା। ଏହି ସଂସ୍କରଣରେ ଆରସିବିର ତାକତ ବ୍ୟାଟିଂ ଅର୍ଡର ରହିଛି। ଏବିଡ଼ି ଏବଂ ମାକ୍ସୱେଲ ମିଡ଼ିଲ ଅର୍ଡରକୁ ମଜଭୁତ କଲେ । ଦଳ ୭ଟିରୁ ୫ଟି ମ୍ୟାଚ ନିଜ ନାମରେ କଲା।

ଏବେ ଏବେ ଆରସିବି ନିଜ ଦଳରେ ୩ଟି ଭଲ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି ଟିମ ଡାଭିଡ। ସିଙ୍ଗାପୁର ମୂଳରୁ ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମାନ ଆରସିବି ପାଇଁ ସୁପରଷ୍ଟାର ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଆରସିବିର କୋଚ୍ ମାଇକ ହାସନଙ୍କର ମାନିବା ଅଟେ କି ଯଦି ଦରକାର ପଡେ ତେବେ ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମାନ ମାକ୍ସୱେଲ ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ବଦଳରେ ଖେଳିପାରେ। ମାଇକ ହାସନ ଟିମ ଡାଭିଡଙ୍କୁ ନେଇ କହିଲେ, ଫିନ ଆଲେନ ଦଳରୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଆମେ ମିଡ଼ିଲ ଅର୍ଡର ମଜଭୁତ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଚେଷ୍ଟା କଲୁ । ଅପ୍ସନ ଅନୁସାରେ ଏଥିପାଇଁ ଟିମ ଡାଭିଡ ଆମ ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ। ସେ ଏହି ସମୟରେ ଦି ହଣ୍ଡରେଡ଼ରେ ସରଦନ ବ୍ରେଭର ଭାଗ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସରେ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ହୋବାର୍ଟ ହରିକେନ୍ସରେ ଭଲ ଖେଳିଛନ୍ତି। ଦରକାର ପଡ଼ିଲେ ସେ ମାକ୍ସୱେଲ ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ବଦଳରେ ଖେଳିପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *