SRH vs KXIP: ନିକୋଲାସ୍ ପୁରାନ୍ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ର ଦ୍ରୁତତମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ସହିତ କଲେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ।

SRH vs KXIP Nicholas Pooran create new record with fastest 50 of IPL 2020, Nicholas Pooran, IPL 2020, Cricket, Nitidina

ଦୁବାଇରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷ ରନ୍ ପଛରେ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ନିକୋଲାସ୍ ପୁରାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୨୦୨୦ ର ଦ୍ରୁତତମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ କରିଛନ୍ତି । ୯ ନମ୍ବର ଓଭରରେ ନିଜର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକକୁ ପୁରାଣ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକରେ ପୁରାନ୍ ମାତ୍ର ୨ ଚୌକ ଏବଂ ୭ ଛକା ମାରିଥିଲେ ।

ଗତ ମାସରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ୧୯ଟି ବଲରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ର ଦ୍ରୁତତମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ କରି ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ହେଲେ ପୁରାନ୍ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ୍ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକକୁ ମାତ୍ର ୧୭ ବଲରେ କରି ସେହି ରେକର୍ଡ କୁ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ।

Stats: Nicholas Pooran scores the second-fastest fifty for KXIP in the IPL
Google

୨୦୧୮ ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ବିପକ୍ଷରେ କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ରେକର୍ଡ ୧୪ ବଲରେ ଦ୍ରୁତତମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଏବେ ବି ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ଏବଂ ଆଇପିଏଲରେ ମିଳିତ ଚତୁର୍ଥ ଦ୍ରୁତତମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ କରିଥିବା କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ନିକୋଲାସ୍ ପୁରାନ୍ ।

ରାହୁଲ ୧୪ ବଳରେ ୫୦ , ୟୁସୁଫ ପଠାନ (୨୦୧୪ ରେ ୧୫ ବଲ ୫୦ ବନାମ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ), ସୁନୀଲ ନାରିନ (୨୦୧୭ ରେ ୧୫ ବଲ ୫୦ ବନାମ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର) ଏବଂ ସୁରେସ ରାଇନା (୨୦୧୪ ରେ ୧୬ ବଲ ୫୦ ବନାମ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ) ଲିଗ୍ ର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦ୍ରୁତତମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ।

ଦୁବାଇରେ SRH ବିପକ୍ଷରେ ୨୦୨ ର ଏକ ବଡ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଥିବାରୁ KXIP ପାଇଁ ପୁରାନ୍ ଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ବହୁତ ଆବଶ୍ୟକ ଯେତେବେଳେ ସେ KXIP ୫୮ ରେ ୩ ରେ ରାହୁଲ, ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ପ୍ରଭାସମ୍ରନ ସିଂଙ୍କ ଆଉଟ ସହ ୭ ଓଭର ଭିତରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ କ୍ରିଜକୁ ଆସିଥିଲେ ।

IPL 2020: Consistency is the key, says Jonny Bairstow after match-winning  97 vs KXIP
Google

ଏହାପୂର୍ବରୁ, SRH ସେମାନଙ୍କର ୨୦ ଓଭରରେ ୨୦୧/୬ ସ୍କୋର କରିଥିଲା, ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ (୯୭) ଏବଂ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର (୫୨) ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୬୦ ରନର ଓପନିଂ ପାର୍ଟନରସିପ ସହିତ ଦଳର ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ କରିଥିଲେ । SRH ଦୁବାଇରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟ ଟ୍ରାକରେ ଟସ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *