ରବି କିଷନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିଛନ୍ତି ଏହି କଳାକାର, ଟ୍ୱିଟ ହେଲା ଭାଇରାଲ ।

These stars came in support of Ravi Kishan the tweet went viral, ରବି କିଷନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିଛନ୍ତି ଏହି କଳାକାର, ଟ୍ୱିଟ ହେଲା ଭାଇରାଲ ।, Ravi Kishan, Bollywood, India, Nitidina

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ଅନୁସାରେ, ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି । ପୁଣି ଏନସିବି ଏହି ମାମଲାରେ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଛି, ଡ୍ରଗ୍ସ କନେକ୍ସନର ତାର ମିଳିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଗୋରଖପୁର ବିଜେପି ସାଂସଦ ରବି କିଷନ ଡ୍ରଗ୍ସ କୁ ନେଇକି ସଂସଦ ରେ ସ୍ୱର ଉଠାଇଛନ୍ତି ଓ ଏନସିବିର କାମକୁ ପ୍ରସଂସା କରିଛନ୍ତି । ସମାଜସେବୀ ପାର୍ଟିର ସାଂସଦ ଓ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଙ୍ଗଳବାରକୁ ସେହି କଳାକାରଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ବଲିଉଡ଼କୁ “ଏକ ଅସନା ନାଳ” କହିଥିଲେ ।

ଗୋରଖପୁରର ବିଜେପି ସାଂସଦ ତଥା ଅଭିନେତା ରବି କିଷନଙ୍କ ନାମ ନନେଇ ଜୟା ବଚ୍ଚନ କହିଥିଲେ ମୁଁ ବାସ୍ତବରେ ବହୁତ ଲଜ୍ଜିତ କି ଜଣେ ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ବଲିଉଡ଼ ବିଷୟରେ ଏଭଳି କଥା କହୁଛନ୍ତି । “ଯେଉଁ ଥାଳିରେ ଖାଇଥାନ୍ତି ସେହି ଥାଳିରେ କ୍ଷତ କରିଥାନ୍ତି” ।

 Ravi Kishan tweet went viral
Google

ରବି କିଷନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ବାହାରିଲେ ଏହି କଳାକାର:

ଏବେ ଭୋଜପୁରୀ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ସୁପର ଷ୍ଟାର ଦିନେଶଲାଲ ଯାଦବ “ନିରହୁଆ” ଓ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ଆମ୍ରପାଲି ଦୁବେ’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ୱିଟ କରି ରବି କିଷନଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ନିରହୁଆ ଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ” ଗୋରଖପୁରର ମାନିନୀୟ ସାଂସଦ ବଡ଼ ଭାଇ ରବି କିଷନ କୌଣସି ଭୁଲ କହିନାହାଁନ୍ତି, କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏତେ ରାଗ କଣ ପାଇଁ ଲାଗୁଛି” ।

ଆମ୍ରପାଲି କଲେ ପୋଷ୍ଟ:

ସେହିପରି ଆମ୍ରପାଲି ନିଜର ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି” ଯେଉଁ ଥାଳିରେ ଖାଉଛନ୍ତି, ସେଥିରେ କ୍ଷତ କରିନାହାନ୍ତି, ତାକୁ ସଫା ରଖୁଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ପିଢ଼ି ଯେପରି ସ୍ୱଚ୍ଛ ଥାଳିରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇପାରିବେ” ।

These stars came in support of Ravi Kishan the tweet went viral
Google

ଡ୍ରଗ୍ସ ବି ବଡ଼ ସଂଖ୍ୟାରେ ହେଉଛି ଚାଲାଣ:

ରବି କିଷନ ସୋମବାରକୁ ଲୋକସଭାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ଉଠାଇଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ବଲିଉଡ଼କୁ ଡ୍ରଗ୍ସର ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଯାଇଛି । ବିଜେପିର ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ରବି କିଷନ କହିଛନ୍ତି “ପାକିସ୍ତାନ ଓ ଚୀନରୁ ବଡ଼ ସଂଖ୍ୟାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଲାଣ ହେଉଛି” ।

These stars came in support of Ravi Kishan, the tweet went viral
Google

ଦେଶରେ ପଞ୍ଜାବ ଓ ନେପାଳ ରାସ୍ତାରେ ଡ୍ରଗ୍ସର ଚାଲାଣ ହେଉଛି । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଦେଶରେ ଯୁବକମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କେସରେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ଏନସିବି କୁ ବି କଲେ ପ୍ରଶଂସା ।

ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଯୁବ ପିଢ଼ିମାନେ ନଷ୍ଟ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଯଦି ଏହିପରି ଚାଲିବ ଦେଶର ଭବିଷ୍ୟତ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ । ଏଥିପ୍ରତି ସରକାର ମଧ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବା ଦରକର । ଡ୍ରଗ୍ସ ଯଦି ଆସିବନି ତ କେହିବି ଏହାକୁ ସେବନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ତେଣୁ ଏହା ପ୍ରତି କୌଣସି କଠୋର ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷରୁ ଭାରତ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଯୁବ ସମାଜ ଗୋଟେ ଭଲ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଆଡ଼କୁ ଆଗ୍ରସର ହୋଇପାରିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.