ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଦେଲେ ଇସାରା, ପୁଣି ଫେରିବେ କି ‘ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’? ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ…

Sunil Grover hinted by sharing a VIDEO is it confirmed the entry in 'The Kapil Sharma Show' watch video

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ବିଷୟରେ ନିରନ୍ତର ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଚାରିତ ହୋଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସହ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦୂରତା ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଷ ହୋଇଛି ।

Sunil Grover hinted by sharing a VIDEO is it confirmed the entry in 'The Kapil Sharma Show' watch video
Google

ଛୋଟ ପରଦାରୁ ବଡ ପରଦାରେ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ କମେଡି ସହିତ ଦୁନିଆରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ସୁନୀଲଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାତାର ଖବର ଆସୁଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସହ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦୂରତା ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଷ ହୋଇଛି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ କପିଲଙ୍କ ସୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, ଯଦିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କପିଲ କିମ୍ବା ସୁନୀଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏଭଳି ସରକାରୀ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଫେରିବେ ।

ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ସେୟାର କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ସେ ଅମୃତା ପ୍ରୀତମଙ୍କ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସଙ୍ଗୀତରେ ଲେଖିଥିବା ଏବଂ କବିତା ପାଠ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି- ‘ମେନ୍ ଟେନୁ ଫିର ମିଲେଙ୍ଗ, କିସେ କିସତରା ପତା ନେହିଁ…’ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ସୁନୀଲ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ତୁମକୁ ପୁଣି ଦେଖା କରିବି । ‘ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ଉଭୟଙ୍କ ସହ ମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି, ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସୋ’ର ନିର୍ମାତା ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ TOI ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ବେଳେ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ସୋ’କୁ ଫେରିବେ ତାଙ୍କୁ କହିବାକୁ କୌଣସି ଫୋନ ଆସି ନାହିଁ ।

ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ ବିଷୟରେ କାହାଣୀ ବହନ କରୁଥିବାବେଳେ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ୱେବ ସିରିଜରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପାଇଥିବା ପ୍ରଶଂସାକୁ ତ୍ୟାଗ କରିବା ଭୁଲ ଅଟେ । ଶୋ’ରୁ କପିଲଙ୍କ ବାହାଘର ପରେ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ତାଙ୍କ ଜାଗାରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ୱେବ୍ ସୋ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ତାଙ୍କୁ ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ତାଣ୍ଡଭ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ସୁନୀଲ ତାଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସମାଲୋଚକ ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.