ସୁରେଶ ରାଇନା ଲକଡାଉନ୍ ପାର୍ଟନର ନାମ କହିଛନ୍ତି ଆଉ କହିଛନ୍ତି – ମୁଁ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ଯିବାକୁ ସମୟ ଦେବି ।

ସୁରେଶ ରାଇନା ଲକଡାଉନ୍ ପାର୍ଟନର ନାମ କହିଛନ୍ତି ଆଉ କହିଛନ୍ତି - ମୁଁ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ଯିବାକୁ ସମୟ ଦେବି ।, Nitidina, Odisha, Stay home Stay safe, Corona, lockdown 5.0, Extended lockdown

ସୁରେଶ ରାଇନା ଲକଡାଉନ୍ ପାର୍ଟନର ନାମ କହିଛନ୍ତି ଆଉ କହିଛନ୍ତି – ମୁଁ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ଯିବାକୁ ସମୟ ଦେବି ।

ସୁରେଶ ରାଇନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଇପିଏଲ ଦଳ ଚେନ୍ନାଇସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସରୁ ଭାରତୀୟ ତଥା ବିଦେଶୀ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ପାର୍ଟନର ଭାବରେ ଚୟନ କରିବେ ।

ଧକ୍କଡ଼ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସୁରେଶ ରାଇନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଆଇପିଏଲ ଦଳ ଚେନ୍ନାଇସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସରୁ ଭାରତୀୟ ତଥା ବିଦେଶୀ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ପାର୍ଟନର ଭାବରେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋଙ୍କୁ ବାଛିବେ। ଚେନ୍ନାଇର ସଫଳତା ପାଇଁ ରାଇନା, ଜାଡେଜା ଏବଂ ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ଅବଦାନ ରହିଛି ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ରାଇନା କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ବାଛିବି । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ପସନ୍ଦ କରେ । ସେ ଜଣେ ଟ୍ୟାବଲର୍ । ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ତାଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ଲକଡାଉନ୍ ରେ ସମୟ ବିତେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘୋଡା ଚଲାଇବି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଘୋଡା ଚଡ଼ିବା ଶିଖାଇବାକୁ କହିବି। ‘

ଯେତେବେଳେ ରାଇନାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଯେ ସେ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ପାର୍ଟନର ଭାବରେ ବାଛିବେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବ୍ରାଭୋ ନାମ ନେଇଥିଲେ ।

ରାଇନା କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଲକଡାଉନରେ ତୁମେ ନାଚିବା ଆବଶ୍ୟକ । ମୁଁ ଭାବୁଛି ବ୍ରାଭୋ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କିଛି କରିପାରେ । ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଗୀତରେ ନୃତ୍ୟ କରିବେ, ଏପରିକି ନୂତନ ଗୀତ ମଧ୍ୟ କରିବେ । ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାଛିବି । ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.