ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା: ବଲିଉଡର ଏହି ୭ ଜଣ ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ନୋଟିସ, କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ।

Sushant case notice to 7 celebs including Karan Johar Ekta Kapoor order to appear in court, Sushant Singh Rajput, Bollywood, court, Sanjay Leela Bhansali, Karan Johar, Sajid Nadiadwala, Bhushan Kumar, Ekta Kapoor, Dinesh Vijayan and Aditya Chopra, Nitidina, Salman Khan

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ଏହି ସମୟରେ ବିହାରର ମୁଜାଫରପୁର କୋର୍ଟ ୭ ଜଣ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିମଧ୍ୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀ, କରଣ ଜୋହର, ସାଜିଦ ନାଦିଆଡୱାଲା, ଭୂଷଣ କୁମାର, ଏକତା କପୁର, ଦୀନେଶ ବିଜୟ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ଅଛନ୍ତି ।

Karan Johar, Ekta Kapoor & Sanjay Leela Bhansali among others to appear in  Muzaffarpur court in SSR Case - TrueScoop
Google
୨୧ ଅକ୍ଟୋବର ସୁଦ୍ଧା କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ:

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଓକିଲ ସୁଧୀର ଓଝା ଜୁନ୍ ୧୭ ରେ କୋର୍ଟରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏହି ୭ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଜିଲ୍ଲା ତଥା ଅଧିବେଶନ ଜଜ୍ ଅତିରିକ୍ତ ରାକେଶ ମାଲଭିଆ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀ, କରଣ ଜୋହର, ସାଜିଦ ନାଦିଆଡୱାଲା, ଭୂଷଣ କୁମାର, ଏକତା କପୁର, ଦୀନେଶ ବିଜୟ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅକ୍ଟୋବର ୨୧ ରେ ୨୧୩୦ ଘଣ୍ଟାରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜେ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ଓକିଲଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନିଜର ମାମଲା ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯଦି କୋର୍ଟ ଏହି ଆଦେଶ ଗ୍ରହଣ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏକପାଖିଆ ଶୁଣାଣି ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପାସ କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଛି । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସମେତ ଏହି ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର ୭ ରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଓକିଲ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ୭ ଜଣ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ତରଫରୁ କୋର୍ଟରେ କୌଣସି ଉପସ୍ଥାନ କରାଯାଇ ନଥିଲା ।

Shushant case Court orders 8 celebrities including Salman khan Aditya  Chopra and Karan Johar to appear
Google
ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ:

ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଓକିଲ ସୁଧୀର କୁମାର ଓଝା ଜୁନ୍ ୧୭ ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମ୍ପର୍କରେ କୋର୍ଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏହି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ତାଙ୍କଠାରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଛଡ଼ାଇ ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ, ଜୁଲାଇ ୮ ରେ, ସିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ଏହି ଆଦେଶ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସୁଧୀର ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମେତ ଆଠ ଜଣ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୪ ରେ ଜିଲ୍ଲା ତଥା ଅଧିବେଶନ କୋର୍ଟରେ ସଂଶୋଧନ କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.