ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ କେସ: ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା, ସିବିଆଇକୁ ଦିଆଯାଇଛି ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରମାଣ ।

Sushant Case Sushant's friend Great disclosure important evidence handed over to CBI, Sushant Singh Rajput Case, CBI, SSR, Bollywood, Smita Parikh, Nitidina

ବଲିଉଡର ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ତଦନ୍ତ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ । ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଅନେକ ମାସ ପରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଖୁଲାସା ହେଉଛି । ଅବଶ୍ୟ ଏହା ସହିତ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତରେ ସହଜ ହେବ । ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଏନସିବି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛି । ଡ୍ରଗ୍ କୋଣ ସହିତ ଏହି ମାମଲା ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି । ଅନେକଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ।

Great disclosure of Sushant's friend, important evidence handed over to CBI
Google
ଏବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସ୍ମିତା ପାରିକ୍ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି:

ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସ୍ମିତା ପାରିକର ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସ୍ମିତା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ଦମନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି । ଯେତେବେଳେ ଏହି ମାମଲା କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିବ, ସେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧୀମାନେ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ପାଇବେ ।

ସ୍ମିତା ପାରିକ୍ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଆରମ୍ଭରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସଂଗ୍ରାମରେ ଜଡିତ ଅଛି । ସେବେଠାରୁ ପେଡ୍ PR ଗୁଡିକ ମୋତେ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମୋ ସ୍ୱରକୁ ଦବେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟ କରିସାରିଛି ଏବଂ ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଛି । ସ୍ମିତା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ସ୍ୱରକୁ ଦମନ କରିବା ପାଇଁ ବୃଥା ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଉଛି । ଯେତେବେଳେ ଏହି ମାମଲା କୋର୍ଟକୁ ଯିବ, ସେତେବେଳେ ଏହି PR ଟିମର PR ବିସ୍ଫୋରଣ ହେବ ।

ସିବିଆଇକୁ ପ୍ରମାଣ ଦିଅ:

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସ୍ମିତା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ କିଛି ଲୋକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏହା ବିଷୟରେ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ଅଛି, ତେବେ ଆଗକୁ ଯାଇ ସିବିଆଇକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରନ୍ତୁ । ସ୍ମିତା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି – କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ଦୟାକରି ଆଗକୁ ଆସନ୍ତୁ ଏବଂ ସିବିଆଇ ଆଗରେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷ ଉପସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ । ‘

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.