ଆସିଗଲା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ କଲ୍ ରେକର୍ଡ, ଏବେ ED କରିବେ ଜେରା । ଜାଣନ୍ତୁ କାହାକୁ କରିଥିଲେ କଲ ।

ଆସିଗଲା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ କଲ୍ ରେକର୍ଡ, ଏବେ ED କରିବେ ଜେରା । ଜାଣନ୍ତୁ କାହାକୁ କରିଥିଲେ କଲ ।, Sushant Singh Death case Rhea Chakraborty's Call Records, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0, Sushant Singh Rajput, Bollywood, CBI, ED

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଗତ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟବସାୟ ପରିଚାଳକ ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୮୦୦ କଲ୍ କରିଥିଲେ, CNN News 18 ଦ୍ୱାରା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କଲ୍ ରେକର୍ଡ ର ତଥ୍ୟ ମିଳିଛି ।

କଲ୍ ରେକର୍ଡରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ମ୍ୟାନେଜର ସାମୁଏଲ୍ ମିରାଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ନିରନ୍ତର ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କ ସହ ସେ ଗତ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଅତି କମରେ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଥର କଥା ହୋଇଥିଲେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ, ଯିଏ ଗତ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ଏକାଧିକ ଥର କଥା ହୋଇଥିଲେ ।

Are Rhea Chakraborty and Mahesh Bhatt behind Sushant Singh ...
Google

ବଲିଉଡ ତାରକା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ED) କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିରୋଧରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରତାରଣା ତଥା ଅପରାଧିକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ FIR ଦାଖଲ କରିବା ପରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।

ED ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଥିବା ବନ୍ଧୁତା, ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟିକ କାରବାର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଥିବା ବିକାଶ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବେ ଏବଂ ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ଆକ୍ଟ (PMLA) ଅଧୀନରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଏହା ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ଇଡିର ପ୍ରଶ୍ନର ଧାଡ଼ି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଆୟ, ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ, ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ କାରବାର ଏବଂ ଲିଙ୍କକୁ ଘେରିବ । ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସହରର ଖାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ଏହାର କ୍ରୟ ଏବଂ ମାଲିକାନା ଉତ୍ସ ପାଇଁ ଇଡି ଦ୍ୱାରା ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି ।

Sushant's close friend Samuel Miranda claimed, 'he was not depress ...
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *