୨୦୨୦ ରେ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ, ମୋଦୀଙ୍କୁ ହରେଇ ଶୀର୍ଷରେ ସୁଶାନ୍ତ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

Sushant Singh Rajput became the most searched celebrity lose to PM Modi know details

୨୦୧୭ ପରଠାରୁ ଏହା ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏହି ତାଲିକାରେ ଏକ ନମ୍ବର ହାସଲ କରିନାହାଁନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ।

PM Modi tweets for Sushant Singh Rajput demise | सुशांत सिंह राजपूत की मौत  पर दुख जताया PM Modi ने, कही ये दिल छू लेने वाली बात] | Hindi News, मनोरंजन
Google

ପ୍ରତିବର୍ଷ ପରି ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ୟାହୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଭାରତରେ ସର୍ବାଧିକ ଖୋଜା ଯାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରିଛି । କୁହାଯାଇଛି ଯେ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ଲୋକମାନେ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଖୋଜିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସର୍ବାଧିକ ଖୋଜା ଯାଇଥିବା ମହିଳା ସେଲିବ୍ରିଟି ଥିଲେ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ମାସରେ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ ଟି ସ୍ଥାନରେ ରାଜନୀତିକ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଏକ ବଡ଼ ଉପସ୍ଥିତି ରହିଛି ।

୨୦୧୭ ମସିହାରୁ ଏହା ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏହି ତାଲିକାରେ ଏକ ନମ୍ବର ହାସଲ କରିନାହାଁନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି । ରିୟା ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି, ତା’ପରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ, ଅମିତ ଶାହା, ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ, ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ, ମମତା ବାନାର୍ଜୀ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଅଛନ୍ତି ।

Sushant Singh Rajput planned to get married in November, reveals family
Google

‘ମୋଷ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚ ମେଲ ସେଲିବ୍ରିଟି’ ବର୍ଗରେ ସୁଶାନ୍ତ ଶୀର୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି, ତା’ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ସଲମାନ ଖାନ, ଇରଫାନ ଖାନ ଏବଂ ଋଷି କପୁର ରହିଛନ୍ତି ।

ଚଳିତ ବର୍ଷର ‘ମୋଷ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚ ମହିଳା ସେଲିବ୍ରିଟି’ ତାଲିକାରେ ରିୟା ଏକ ନମ୍ବରରେ ଅଛନ୍ତି । ୨୦୨୦ ର ‘ଟପ୍ ନ୍ୟୁଜମେକର୍ସ’ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏକ ନମ୍ବରରେ, ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିୟା ମିଳିତ ଭାବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଏବଂ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ।

Fan tells Sonu Sood he's stuck at home and needs help to visit liquor shop,  actor's reply leaves Twitter laughing - bollywood - Hindustan Times
Google

ଏହି ବର୍ଗରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ‘ହିରୋ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର’ ଭାବେ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିଲା । କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ତାଙ୍କର ଉଦ୍ୟମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.