ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଜଷ୍ଟିସ ପାଇଁ ବ୍ରିଟେନରେ କାର୍ ରାଲି, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଏକତ୍ର ହେଲା ବ୍ରିଟେନ ।

Sushant Singh Rajput case UK car rally for SSR's justice 'solidarity of SSR warriors', Sushant Singh Rajput, Justiceforssr, SSR, Bollywood, Nitidina

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭଉଣୀ ବ୍ରିଟେନର କାର୍ ରାଲିର ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ‘ଏସ୍ଆର୍ ଯୋଦ୍ଧାମାନଙ୍କର ଏକତା’ ଦର୍ଶାଯାଇଛି । ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ସୋମବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର୍ଗତ ଭାଇ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ଅଭିଯାନରେ ଏକତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ବ୍ରିଟେନରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ କାର ରାଲିର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଲଣ୍ଡନର ସାଉଥହଲ୍ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ରାଲିରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ଶ୍ୱେତା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତିନୋଟି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫୋଟୋ ସହିତ କାରଗୁଡିକ ରାଲିରେ ସାମିଲ ଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା ।

SSR warriors take out a car rally in the UK! his sister shared the video - Kalam Times | DailyHunt
Google

ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ୟୁଏସ୍ କାର୍ ରାଲିରେ ଏସ୍ଆର୍ ୱାରିୟର୍ସଙ୍କ ଏକତା ଦର୍ଶାଉଛି । ସିବିଆଇ ଉପରେ ଆମର ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ।”

ଏହା ପରେ ଶ୍ୱେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ଦାବି କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ଧରିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ଅଛି: “NRI’S UK appeal to PM Modi #arrestthemurderersof SSR and #Satyagraha4SSR.” ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।”

ଶ୍ୱେତା ଲେଖିଛନ୍ତି: ସାଉଥଲରେ, ଲଣ୍ଡନରେ # ଜଷ୍ଟିସ୍ ଫର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ # ସତ୍ୟମେଭା ଜାୟେଟ # ଜଷ୍ଟିସ ଫର SSR ଗ୍ଲୋବାଲ ଡେମାଣ୍ଡ । ”

ଜୁନ୍ ୧୪ ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ପ୍ରଥମେ ଏହି ଅଭିନେତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ନେଇଥିବା ବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସିବିଆଇ, ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ ଏବଂ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି ।

Sushant Singh Rajput's sister posts videos of UK car rally expressing ' solidarity of SSR warriors' - OrissaPOST
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *