ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନର ତାଲିକାରୁ କେବଳ ଏହି ୧୧ ଟି ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ । ଅଧୁରା ରହିଗଲା ସପ୍ନ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କଣ ସପ୍ନ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

sushant singh rajput complete only 11 dreams out of his fifty dreams list know details, Sushant Singh Rajput Dream, Bollywood, SSR, Sushant Singh Rajput, Nitidina

ରବିବାର ଠାରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ କଥା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତାଙ୍କର ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ ଠାରୁ ପୁରୁଣା ପୋଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନର ଭାଲ୍ଟ ଖୋଲିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ତାଲିକା ‘MY 50 DREAMS & COUNTING’ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ! ୧୨୩… ’କ୍ୟାପସନ୍ ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ ପୁରୁଣବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଏହି ସ୍ୱପ୍ନଗୁଡ଼ିକ ।

Dreams of Sushant Singh Rajput, most of which will remain  unfulfilled
Google
୫୦ ଟି ସ୍ୱପ୍ନର ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିଲା:

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ପୂରଣ ହେବାକୁ ଥିବା ୫୦ ଟି ସ୍ୱପ୍ନର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହ ଜଡିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା ଯାହା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାହାରେ ଥିଲା । ଅଭିନୟ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ୧୪ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୯ ରେ, ସେ ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କ ସପ୍ନ ତାଲିକା ପୂରଣ ହେବାର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଇଚ୍ଛା, ମହାକାଶ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ସଂଲଗ୍ନକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରିଥିଲା । ତାଙ୍କର ୫୦ ଟି ସ୍ୱପ୍ନରେ, ୧୧ ଟି ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା ଯାହା ସୁଶାନ୍ତ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ୧୧ ଟି ସ୍ୱପ୍ନ ସୁଶାନ୍ତ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ:

ପ୍ରଥମ ସ୍ୱପ୍ନ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା ଏକ ବିମାନ ଉଡେଇବା ଶିଖିବା ଯାହା ସେ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱପ୍ନ ଆଇରନ୍ମ୍ୟାନ୍ ଟ୍ରାଇଥଲନ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲା ଯାହା ସେ ଶେଷ କରିଥିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ତୃତୀୟ ସ୍ୱପ୍ନ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଧୋନି । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ, ୱିକେଟ୍ କିପର ତଥା ଡାହାଣହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଉପରେ କରାଯାଇଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ବାମ ହାତରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଯାହାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ।

ନୀଳ ଗର୍ତ୍ତରେ ଡ୍ରାଇଭ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପୃଷ୍ଠାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ଫେହେରିଶଟାର ନବମ ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା । ଯାହା ସେ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

କର୍ଣ୍ଣର ଲ୍ୟାବ ଦେଖିବାକୁ ଯିବାର ୧୭ ତମ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସୁଶାନ୍ତ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିନେତାଙ୍କର ୨୧ ତମ ସ୍ୱପ୍ନ ସିନେଟରେ ପହଁରିବା, ଯାହା ସେ କରିଥିଲେ ।

ଡିସ୍ନିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଦେଖିବାର ୨୫ ତମ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

ଏକ ବିଶାଳ ଦୂରବୀକ୍ଷଣ ଯନ୍ତ୍ର ସହିତ ଆଣ୍ଡ୍ରୋମେଡା ଗାଲାକ୍ସିକୁ ଦେଖିବା ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାର ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କର ୩୦ ତମ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତ ଦୁଇ ହାତରେ ସମାନ ତୀରନ୍ଦାଜ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଏହା ତାଙ୍କର ୩୭ ତମ ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା ଯାହା ସେ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିନେତାଙ୍କର ୪୪ ତମ ସ୍ୱପ୍ନ ହେଉଛି ଭିଜୁଆଲ୍ ସାଉଣ୍ଡ ଏବଂ କମ୍ପନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଯାହା ସେ ପୂରଣ କରିଥିଲେ ।

କାବିଲ-ଏ-ଗୋର, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ୫୦ ଟି ସ୍ୱପ୍ନର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କେବଳ ତାଙ୍କର ୧୧ ଟି ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ନା ଆଖି ଅଛି ନା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ । ରବିବାର ଦିନରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କର ଅସଫଳ ସ୍ୱପ୍ନ ସହିତ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରୁ ବିଦାୟ ନେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଏବେ CBI & NCB ଏହାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ଦିନକୁ ଦିନ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଡ୍ରଗ୍ସ କୋଣରୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରି ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସୋଭିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କେସର କିଛି ସଠିକ ଫଳାଫଳ ମିଳିନାହିଁ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ଏବେ ବି ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ତାଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ରାଲି କରାଯାଇଛି ଆଉ ପ୍ରଶାସନକୁ ଅନୁରୋଧ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.