ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ହେବ ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ହେବ, Bollywood Actor Sushan Singh Rajput Death Case CBI Probe, Subramanian Swamy Call for CBI Probe, Nitidina, Sushant Singh Rajput

ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ସାଂସଦ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ୱାମୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବ୍ୟୁରୋ (ସିବିଆଇ) ଦ୍ୱାରା ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଓକିଲାତି କରିଛନ୍ତି । ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟର ବିଶିଷ୍ଟ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମୃତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପରିବାର ଆଗକୁ ଆସି ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ରାଜି ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ଏହି ମାମଲା ଜାରି କରିବେ ।

ଜଣେ ଓକିଲ ତଥା ରାଜନୈତିକ ସ୍ତମ୍ଭକାର ଇଶକରନ ଭଣ୍ଡାରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ସ୍ୱାମୀ ହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଏହି ମାମଲାରେ କୌଣସି ଗିରଫଦାରୀ ଦାବି କରୁନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ସନ୍ଦେହ ରହିଛି, ଏହାକୁ ଦୂର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ବିଜେପି ନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଲିଉଡରେ କୌଣସି ଗାଥବନ୍ଦନର ଅଂଶ ହୋଇନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ହୁଏତ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିପାରେ ।

How Subramanian Swamy has always managed to be in the limelight ...
Google

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କୌଣସି ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ ନକରି ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଲିଉଡର କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି କାହିଁକି କହୁଛନ୍ତି? “ସେମାନଙ୍କର ଏତେ ଆଗ୍ରହ କାହିଁକି?” ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କଲେ ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଚୟନ କରିପାରିବେ କି ବୋଲି ପଚରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି ନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶାସକ ଶିବସେନା ରାଜ୍ୟରେ ଏକ ମିଳିତ ସରକାରର ଏକ ଅଂଶ ଏବଂ ଏହା ସହମତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଅନ୍ୟ ଦଳର ନେତାମାନେ ଏହା କହିଛନ୍ତି । ଦଳଗୁଡ଼ିକ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ପାଳନ କରିବେ ।

ଅନ୍ୟ ଦଳରେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପଳାତକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଦାଉଦ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ସହ ସିଧାସଳଖ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି ଯାହାର ବଲିଉଡରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ରହିଛି ବୋଲି ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋର୍ଟରେ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହମତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ । କୋର୍ଟରେ ଏହି ମାମଲା ଲଢିବା ପାଇଁ କୌଣସି ପଇସା ଆଦାୟ ନକରିବାକୁ ସ୍ୱାମୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ।

ସ୍ୱାମୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇଶକରନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଖାପ ଖାଉଛି କି?

“ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଥ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ଏବଂ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଫିଟ୍ କେସ୍ କି ନାହିଁ ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଇଶକରନ୍ଙ୍କୁ କହିଛି । ତା’ପରେ ସେହି ଅନୁସାରେ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ ବୋଲି ସ୍ୱାମୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

Sushant Singh Rajput suicide case: Police take custody of CCTV at ...
Google

“ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ, ଇଶକରନ୍ ସମ୍ବିଧାନର ଧାରା ୨୧ ସହିତ ଭାରତ ପେନାଲ କୋଡର ଧାରା ୩୦୬ ଏବଂ / କିମ୍ବା ୩୦୮ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ କି ନାହିଁ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ପୋଲିସ୍ ସଂସ୍କରଣ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରିବା ଓ ଅଭିନେତା ଏମିତି କରିଥିଲେ କି? ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ରେ କହିଛନ୍ତି ।

ଏବେ ଟ୍ବିଟରରେ #CBIForSonOfBihar ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକ ଲଗାତାର ଏହି ମାମଲାର ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚର ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନର ସମ୍ଭାବିତ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶଂସକ ଲଗାତାର ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.