ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କର ନାମ ଜଣା ପଡିଲା, ହତ୍ୟା ପଛରେ ୫ ଜଣଙ୍କର ହାତ ଥିଲା ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କର ନାମ ଜଣା ପଡିଲା, ହତ୍ୟା ପଛରେ ୫ ଜଣଙ୍କର ହାତ ଥିଲା, Sushant singh rajput death case these 5 people behind the planned murder, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life

ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ହୋଇସାରିଲାଣି ହେଲେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନା କୁ ଆସୁଛି । ଏବେ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣା ପଢିଛି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ କିଏ କିଏ ମିଶି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏଥିରେ କିଏ କିଏ ସାମିଲ ଥିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ହତ୍ୟାକାରୀ ରୂପରେ ପ୍ରଥମେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ସନ୍ଦୀପ ସିଂହ । ଏହାପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂହ । କାରଣ ଏହି ଦୁଇଜଣ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଫ୍ଲାଟ ପାଖରେ ରହୁଥିଲେ । ତୃତୀୟରେ ଯାହାର ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ସେ ହେଉଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ । ଏହାପରେ ସୁରଜ ପଞ୍ଚଲି ଏବଂ ଶେଷରେ ସଲମାନ ଖାଁ ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ପଞ୍ଚଜଣ ମିଳିତ ଭାବରେ ମାରିଥିବା ନେଇ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଜଣାପଡୁଛି କି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ହତ୍ୟାକୁ ଏମାନେ ଏକ ଯୋଜନାର ସହିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସୁଇସାଇଡ଼ର ରୂପ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Sushant singh rajput death case these 5 people behind the planned murder
Google

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ଯିଏକି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁର ଠିକ 8 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ସୁରଜଙ୍କର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ଦିଶା ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେଗନେଟ ଥିଲେ ଓ ସେ ସୁରଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାପାଇଁ କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସୁରଜ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଦିଶା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଥିବାର ନେଇ ସୁରଜଙ୍କୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା , ସୁଶାନ୍ତ ଏହିକଥାକୁ ଜନସାଧାରଣ ଓ ପୋଲିସ ଆଗରେ ସବୁକିଛି କହିଦେବେ ବୋଲି ଭାବି ସୁରଜ ଏହିକଥା ସଲମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଓ ପରେ ସଲମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ସନ୍ଦୀପକୁ ନିଜ ହାତ ମୁଠାକୁ ଆଣିଥିଲେ ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସନ୍ଦୀପଙ୍କୁ ଦିଶାଙ୍କ କେସ ବିଷୟରେ ସବୁ କହିଥିଲେ ଓ ଏହାକୁ ପୋଲିସରେ ଦେବେ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ସନ୍ଦୀପ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ସଲମାନ ଖାଁଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । ସଲମାନ ଏହା ଜାଣିବାପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

Sooraj Pancholi rubbishes rumour of Salman Khan blasting Sushant ...
Google

ଏହାମଧ୍ୟ ଦେଖାଗଲା ଯେ କାହିଁକି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରକୁ ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କୂପର ମେଡିକାଲ ନିଆଗଲା ଯାହାକି ବାନ୍ଦ୍ରା ଠାରୁ ପ୍ରାୟ 60 କିଲୋମିଟର ଦୂର । ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଦିନ ପୋଲିସ କହୁଥିଲା ଲୀଳାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲ କୁ ନେବା ପାଇଁ ହେଲେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କୁ କୂପର ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି କି ସେ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଥିବା ଲୀଳାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନନେଇ ତାଙ୍କୁ ବହୁଦୂର କୂପର ହସ୍ପିଟାଲକୁ କଣ ପାଇଁ ନେଲେ ।

ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବ ରାତିରେ ସୁଶାନ୍ତ ଉଦୟ ଠାକରେଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି କରୁଥିଲେ । ପାର୍ଟି ଆରମ୍ଭ ହେବାର ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରୁ ଆଦିତ୍ୟ ସେଠାକୁ ଆସିଥିଲେ ଏହା ଜଣାପଡୁଛି କିନ୍ତୁ ପାର୍ଟି ଶେଷ ହେବାପରେ ସମସ୍ତେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ଲାଟରୁ ବାହାରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆଦିତ୍ୟ ବାହାରିବାର କୌଣସି ଫୋଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନଥିଲା ।

ଏକ ତଥ୍ୟରୁ ଏହାମଧ୍ୟ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଯେଉଁ କୂପର ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା ,ସେ ହସ୍ପିଟାଲ ହେଉଛି ରାଜ୍ ଠାକରେଙ୍କର ଯାହାର ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସେୟାର ସେହି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ରାଜ ଠାକରେ ହେଉଛନ୍ତି ଆଦିତ୍ୟଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକ ।

PICS: Sushant Singh Rajput's Sister Reaches Hospital, Spotted With ...
Google

ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ବହୁତ ଯୋଜନା ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଛି । ଯାହାକି ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରି ଲାଗୁଛି । ସିସବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ହେବାପରେ ଏହି ଘଟଣାର ସତ୍ୟା ସତ୍ୟ ଜଣାପଡିବ ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା ରହିଛି । ହେଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିସବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଅନୁମତି ମିଳିନାହିଁ । ବର୍ତମାନ ସରକାର କଣ ପାଇଁ ସିସବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇ ନାଁହାନ୍ତି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.