ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ AIIMS ସିବିଆଇ କୁ ଦେଲା ‘ଚୂଡାନ୍ତ’ ରିପୋର୍ଟ, CBI ଏବେ କରିବା ହତ୍ୟାର ଯାଞ୍ଚ ।

Sushant's Death case CBI received AIIMS report now cbi will be the next step, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ AIIMS ସିବିଆଇ କୁ ଦେଲା 'ଚୂଡାନ୍ତ' ରିପୋର୍ଟ, CBI ଏବେ କରିବା ହତ୍ୟାର ଯାଞ୍ଚ, Justiceforssr, CBI, NCB, Nitidina, Bollywood, Sushant Singh Rajput

ସୋମବାର ଦିନ ସମ୍ମାନଜନକ ଅଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମେଡିକାଲ ସାଇନ୍ସ (AIIMS) ଫୋରେନସିକ୍ ଦଳର ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏକ ପ୍ୟାନେଲ୍ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ ଅଫ୍ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ୍ (ସିବିଆଇ) କୁ ଫୋରେନସିକ୍ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ କରିଛି ଏବଂ ବିଳମ୍ବରେ କରାଯାଇଥିବା ଅନୁସନ୍ଧାନର ଫଳାଫଳ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ଏଜେନ୍ସିର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛି ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ଦୁଇ ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଏହି ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ମାମଲାରେ ଏବେ ଉତ୍ତେଜନା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ AIIMS ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦଳ ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବ୍ୟୁରୋ (ସିବିଆଇ) କୁ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚିତ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ସିବିଆଇ କିଛି ସଫଳତା ପାଇବ ।

Sushant Singh Rajput Death cbi will work on death angle
Google

ସୋମବାର ଏହି ରିପୋର୍ଟ AIIMS ଦ୍ୱାରା ସିବିଆଇ ନିକଟରେ ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା AIIMS ମେଡିକାଲ ବୋର୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଡ. ସୁଧୀର ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ଏଆଇଏମଏସ ଏବଂ ସିବିଆଇ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି, ଉଭୟ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ପରାମର୍ଶ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ କିଛି ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ଶହେରୁ ଅଧିକ ଦିନ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରହସ୍ୟ ବାକି ରହିଛି । AIIMS ର ଫୋରେନସିକ୍ ଟିମ୍ ଏହାର ରିପୋର୍ଟ ସିବିଆଇରେ ଦାଖଲ କରିଛି । ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭିସେରାରେ ବିଷ ମିଳି ନାହିଁ ।

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମାମଲା ସହ ଜଡିତ କିଛି ତଥ୍ୟ ସିବିଆଇକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି, ଯଦି ଅଧିକ ଜିନିଷ ଦେବାବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଦୁଇ ଦଳ ପୁଣି ଥରେ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ ।

Sushant Singh Rajput rumoured girlfriend Rhea Chakraborty revealed her wedding plans with Sushant Singh Rajput to her property dealer?
Google
ସିବିଆଇ ବର୍ତ୍ତମାନ କଣ କରିବ?

AIIMS ରୁ ରିପୋର୍ଟ ପାଇବା ପରେ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ସିବିଆଇ ଉପରେ ଅଛି । ସିବିଆଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ହତ୍ୟା ବୋଲି ତଦନ୍ତ କରିବ । ସିବିଆଇର AIIMS ରିପୋର୍ଟରୁ ବାହାରିଥିବା ନୂତନ ପ୍ରମାଣ, ପୁରୁଣା ବିବୃତ୍ତି, ରିପୋର୍ଟ ଏବଂ କ୍ରାଇମସିନ ଏଥିରେ ମିଶ୍ରିତ ହେବ । ଏବେ CBI କହିଛି ୨ୟ ସ୍ଟେପରେ ହତ୍ୟାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ । IPC ଧାରା ୩୦୬ ଏବଂ ୩୦୨ ରେ ଅନୁସାରେ CBI କରିପାରେ ଯାଞ୍ଚ ।

ଏହି ପୁରା ମାମଲାରେ, AIIMS ର ଅନୁସନ୍ଧାନ ରିପୋର୍ଟ କେବଳ ଏକ ଅଂଶ, ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାମଲା ବଦଳିବ, ଏହା କେବଳ ସିବିଆଇର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ । AIIMS ଦଳ କେବଳ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ, ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ରିପୋର୍ଟର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରିଛନ୍ତି ।

The Unfinished And Heartbreaking Story Of Sushant Singh Rajput
Google

ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ବିଳମ୍ବକୁ ନେଇ ଉଠୁଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ସିବିଆଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ଯେ ଏହା ସଠିକ୍ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି ଏବଂ ଏମିତି କିଛି କରୁନାହିଁ ଯାହା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲିଙ୍କକୁ ଛାଡିଦେବ । ଏଜେନ୍ସି ପ୍ରତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରର ମନୋଭାବ, ଅନୁସନ୍ଧାନର ଗତି ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା । ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିବିଆଇ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦିଆଯାଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.