ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଓକିଲଙ୍କ ଦାବି AIIMS ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି, କେମିତି ହୋଇଥିଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁଲାସା କାରଣ ହେଉଛି 200%..

Sushant's death was 200% strangulation as per AIIMS team, his family lawyer claims, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଓକିଲଙ୍କ ଦାବି AIIMS ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି, କେମିତି ହୋଇଥିଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁଲାସା କାରଣ ହେଉଛି 200%, Sushant Singn Rajput, AIIMS, CBI, Justice for Sushant, Nitidina, Bollywood, Mumbai

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରିବାର ଓକିଲ ବିକାଶ ସିଂ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏମ୍ଏସ୍ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ହେଉଛି 200% ଗଳାଦବା ଏବଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୁହେଁ । ତେବେ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି AIIMS ଡାକ୍ତର ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିବା ଡ. ସୁଧୀର ଗୁପ୍ତା ଏହି ଦାବିକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ।

AIIMS ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏକ ପ୍ୟାନେଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ଏବଂ ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟକୁ ପୁନଃ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି, ଉପଲବ୍ଧ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ଭିସେରା ନମୁନାରୁ ଏହା ହତ୍ୟା କିମ୍ବା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ଜାଣିବା ପାଇଁ । ପୂର୍ବ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୨ ରେ ସେମାନେ ଏକ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିବା କଥା, ତେବେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

Sushant Singh Rajput's family lawyer Vikas Singh alleges actor was murdered, AIIMS forensic head reacts
Google

ବରିଷ୍ଠ ଆଡଭୋକେଟ୍ ବିକାଶ ସିଂ କହିଛନ୍ତି, “ସିବିଆଇର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ହୋଇଛି ସେ ନେଇ ସିବିଆଇ ବିଳମ୍ବ କରୁଥିବାରୁ ସେ ହତାଶ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । AIIMS ଦଳର ଜଣେ ଡାକ୍ତର ମୋତେ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ପଠାଯାଇଥିବା ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ଦେଖି କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ୨୦୦% ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୁହେଁ ଗଳା ଦବେଇବା ଦ୍ଵାରା ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ଏହାର ଜବାବରେ ଡ. ସୁଧୀର ଗୁପ୍ତା ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେକୁ କହିଛନ୍ତି, “ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ସେ ଯାହା କହୁଛନ୍ତି ତାହା ଠିକ ନୁହେଁ । କେବଳ ଲିଗାଚର ମାର୍କ ଏବଂ ଅପରାଧର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଆଧାର କରି ଆମେ ହତ୍ୟା କିମ୍ବା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବିଷୟରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ନେଇ ପାରିବୁ ନାହିଁ । ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ଏବଂ ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ । ”

Sushant death case: Rhea Chakraborty arrested due to drug trafficking network links, says NCB - Movies News
Google

ଜୁନ୍ ୧୪ ରେ ମୁମ୍ବାଇର ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ଠାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥଲା । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଅନୁଯାୟୀ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଫାଶୀ ହେତୁ ଆସଫିକ୍ସିଆ ଥିଲା । ଡ. ସୁଧୀର ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ AIIMS ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପ୍ୟାନେଲ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଏବଂ ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟ ଉପରେ ଦୃଷ୍ଟି ରଖି ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ବିଷାକ୍ତ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ, ଏଆଇଏମ୍ଏସ୍ ଡାକ୍ତରମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇର ଫରେନସିକ୍ ଲାବୋରେଟୋରୀରୁ ମିଳିଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ଭିସେରା ନମୁନା ଉପରେ ଆଧାର କରି ଫୋରେନସିକ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ।

Sushant Singh Rajput – The outsider who was killed by insiders
Google

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଗଠିତ ସିବିଆଇର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଦଳ (ଏସଆଇଟି) ଏଆଇଏମ୍ଏସ୍ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କରେ ରହି ଅନୁସନ୍ଧାନର ଦିଗ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରୁଛନ୍ତି । ସିବିଆଇ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ପ୍ରମାଣ ସନ୍ଦେହଜନକ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ସୂଚାଉଛି ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ । ତେବେ ଏଜେନ୍ସି AIIMS ଡାକ୍ତରଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରୁଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.