ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କେସରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କୁ ନେଇ ଡ୍ରାଇଭର ଖୋଲିଲା ଏହି ବଡ ରହସ୍ୟ ।

Sushant's driver opened this secret regarding Sara Ali Khan in Sushant case, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କେସରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କୁ ନେଇ ଡ୍ରାଇଭର ଖୋଲିଲା ଏହି ବଡ ରହସ୍ୟ, Sushant Singh Rajput, Sala Ali Khan, NCB, CBI, Bollywood

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ଓ ଅନେକ ଲିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ଇଡି, ସିବିଆଇ ଓ ନାରକୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବିୟୁରୋ ତିନିଜଣ ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସି ତଥ୍ୟ ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସମେତ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ରିୟା ରକୁଲ ପ୍ରୀତି, ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଓ କିଛି ଏପରି ଲୋକଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ ଯିଏକି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କିଛି ପାଖ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି ।

Sushant Singh Rajput, Sara Ali Khan were 'in love' during Kedarnath, she  broke up with him post 'Sonchiriya' failure, reveals Samuel Haokip
Google

 

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ଖୋଲିଲେ ରହସ୍ୟ:

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କହିଛନ୍ତି ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ବି ଯାଇଥିଲେ । ଯେବେବି ସେହି ଟ୍ରିପ କେବଳ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର ଥିଲା । ଏହା ସହିତ ଏହି କଥା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି କି ସୁଶାନ୍ତ ସେହି ଟ୍ରିପରେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଏବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ଧୀରେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୮ ବର୍ଷ ପରର କିଛି ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି ।

The driver opened this secret regarding Sara Ali Khan in Sushant case
Google

ଏକ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ କଥା ହେଉଥିବା ସମୟରେ ଧୀରେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ କହିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସାରା ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରୁ ଆସିବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ସମ୍ପର୍କ ଆଗପରି ନଥିଲା । ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଟ୍ରିପରୁ ଆସିବା ପରେ ୧୦ ଦିନ ହୋଇଥିବ ଯେବେ “ସୋନଚିଡ଼ିଆ” ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା, ମୁଁ ଛୁଟିରେ ରହିଥିଲି। ଟ୍ରିପରୁ ଆସିବା ପରେ ମ୍ୟାଡାମ ଆଉ ସାଥିରେ ନଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରକୁ ସାରା କେବଳ କେଦାରନାଥ ଓ ବିଗବସ ସମୟରେ ଆସିଥିଲେ ।

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଏନସିବି ପାଖରର ଏପରି ୨୫ ଜଣକ ଲିଷ୍ଟ ଅଛି ଯାହା ମଧ୍ୟରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ରକୁଲ ପ୍ରୀତି, ଡ଼ିଯାଇନର ସିମୋନ ଖଂବାଟାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି । ଏବେ ଏହି ତିନିଜଣ ଏନସିବିର ନଜରକୁ ଆସିଯାଇଛି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏନସିବି ଏହି ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଦେବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛି ।

କହିରଖିବୁ କି ସିମୋନଙ୍କ ନାମ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ୱାଟସପ ଚାଟରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ନେଇକି ଚାଟିଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା । ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଏନସିବି ଏମାନଙ୍କୁ ବି ନୋଟିସ ପଠାଇବ ।

Kangana Ranaut Questions Sara Ali Khan For Dumping Sushant Singh Rajput,  Calls Rhea A Vulture - Filmibeat
Google

ଏହି ମାମଲା ନୂଆ ନୂଆ ଦିଗ ଦେଇ ଗତି କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ଜଣା ପଡୁନାହିଁ ଯେ ଏହି କେସରେ ଆଉ କଣ ସାମିଲ ଅଛି । ହେଲେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ କେତେକ ଗୁମର ଫିଟିବାରେ ଲାଗିଛି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଭାରି ଦୁଃଖନୀୟ ଥିଲା । ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭାବ ବିହ୍ଵଳ କରିଦେଇଥିଲା ।

ତେବେ ଆଜିର ଏହି ଖବର କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ଖବରକୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.