WTC ଫାଇନାଲ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଦଳ ଘୋଷଣା । ଜାଣନ୍ତୁ କାହାକୁ ଦଳରେ ମିଳିଲା ମୌକା ଆଉ କାହାକୁ ନାହିଁ ।

Team India squad announced for World Test Championship final England test series know details

ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆ ଦଳ: ଭାରତକୁ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଜୁନ୍ ୧୮ ରେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପାଞ୍ଚ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଭାଗ ନେବ ।

Indian Team Announced For WTC Finals And England Tour, Know Who Got The  Place And Who Went Out | Nitidina
Google

ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ଫାଇନାଲ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍କ୍ବାଡ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ବାହାର ହୋଇଥିବା ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ହନୁମା ବିହାରୀ, ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଏବଂ ଉମେଶ ଯାଦବ ଦଳକୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ଦଳରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି । ଦଳରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏବଂ ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହା ମଧ୍ୟ ନାମିତ କିନ୍ତୁ ଫିଟ୍ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ନିଆଯିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ୟ ଚାରି ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡ ଯିବ । ଏଥିମଧ୍ୟରେ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଇସରୱାନ୍, ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୃଷ୍ଣ, ଆବେଶ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅର୍ଜନ୍ ନାଗୱାସୱାଲାଙ୍କ ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଏବଂ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ: ବିରାଟ କୋହଲି (କ୍ୟାପଟେନ୍), ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାନେ (ଭାଇସ କ୍ୟାପଟେନ୍), ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ, ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରା, ହନୁମା ବିହାରୀ, ରୀଷଭ ପନ୍ତ, ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଅକ୍ଷାର ପଟେଲ, ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର , ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା, ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ଏବଂ ଉମେଶ ଯାଦବ ।

ଫିଟ୍ ହେଲେ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବେ: କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏବଂ ରିଦ୍ଧିମାନ ସାହା ।

ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ଖେଳାଳି: ଅଭିମନ୍ୟୁ ଇସରୱାନ୍, ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୃଷ୍ଣ, ଆବେଶ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅର୍ଜନ୍ ନାଗୱାସୱାଲା ।

ଭାରତୀୟ ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ:

ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟପ୍ ସାଉଥମ୍ପଟନ୍ ହେବ ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବେ । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଏହି ଟାଇଟଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଜୁନ୍ ୧୮ ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇଦେବୁ ଯେ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଶୀର୍ଷରେ ଥିଲା ।

ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍:

ଭାରତ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳାଯିବ, ଯାହା ଅଗଷ୍ଟ ୪ ରୁ ନଟିଂହାମରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ୧୨ ଅଗଷ୍ଟରେ ଲଡସ ଐତିହାସିକ ପଡ଼ିଆରେ ଖେଳାଯିବ । ସିରିଜର ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ୨୫ ଅଗଷ୍ଟରେ ଲିଡ୍ସରେ ହେବ । ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଲଣ୍ଡନର ଓଭାଲ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ପଞ୍ଚମ ତଥା ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ୧୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ମଞ୍ଚେଷ୍ଟରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

Bumrah, Jadeja return as India announce squad for WTC final and Test series  in England
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *