ନୋରା ଫତେହିଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କଲେ ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍! ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ହେଲା ଭାଇରଲ ।

terence lewis propose nora fatehi on stage actress reaction video viral on internet, Terence Lewis propose Nora Fatehi, Bollywood, Nitidina

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୋରା ଫତେହି ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ‘ନାଚ୍‌ ମେରି ରାନୀ’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଗୀତ ‘ନାଚ ମେରୀ ରାନୀ’ କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ନୋରା ଫତେହି ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ ୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୪୬ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି । ଏହି ଗୀତରେ ନୋରାଙ୍କ ସହ ଗାୟକ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଗୀତକୁ ନେଇ ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ନୋରାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଆଜିକାଲି ବେଶ୍‌ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲୋକପ୍ରିୟ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଟେରିନ୍ସ ଲୁଇସ୍‌ ନୋରା ଫତେହିଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

Nora Fatehi back on India's Best Dancer, Terrence Lewis runs to her girte-padte - Television News
Google

କରୋନାଭାଇରସ୍ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପରେ ସୋ’ରେ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କୁ ଅସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ବଦଳାଇଥିବା ନୋରା ମଧ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟ୍ରାକ୍ ‘ପେହଲା ପେହଲା ପ୍ୟାର ହେ’ ରେ ଟେରେନ୍ସଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ । ମଜାଳିଆ ପ୍ରେମ ଗୀତଟି ୯୦ ଦଶକର ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହମ୍ ଆପକେ ହେନ୍ କଁନର ଗୀତ ଯାହା ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ଉପରେ ଚିତ୍ରିତ ହୋଇଥିଲା ।

ନୋରାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଟେରିନ୍ସ ‘ପେହେଲା ପେହେଲା ପ୍ୟାର୍‌’ ଗୀତ ଲଗାଇ ତାଙ୍କ ସହ ନାଚିଥିଲେ । ଟେରିନ୍ସଙ୍କୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖି ନୋରା ଲାଜେଇଯିବା ସହ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଶୋରେ ଉପସ୍ଥିତ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗୀତା କପୁର ମଧ୍ୟ ଟେରିନ୍ସଙ୍କ ଏମିତି ଅନ୍ଦାଜ୍‌ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏହି ଯୋଡିଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ନୃତ୍ୟର ଭିଡିଓ ତୁରନ୍ତ ଅନଲାଇନରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ କ୍ଲବ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ଭିଡିଓରେ, ଟେରେନ୍ସ ନୋରାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଧରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଟେରେନ୍ସ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ସୁଟ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ନୋରା ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓରେ ସେମାନଙ୍କର ନୃତ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ:

କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗୀତା କାପୁର ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ସମେତ ଶୋ’ରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ମାନେ ଟେରେନ୍ସ ଏବଂ ନୋରାଙ୍କ ଏମିତି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଗୀତା ନୋରାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଟେରେନ୍ସଙ୍କୁ କଣ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ପଟେ, ମଲାଇକା ଦିଲବର ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରିବାରେ ପ୍ରତିରୋଧ କରିପାରିନଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର ହୋଇଛି ଏବଂ ଭିଡିଓକୁ ୩ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍‌ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ନୋରା ଏବଂ ଟେରିନ୍ସଙ୍କ ଯୋଡି ଖୁବ୍ ‌ଭଲ ଲାଗୁଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତୁ ବୋଲି କମେଣ୍ଟ କରିଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ନୋରା ଏବଂ ଟେରିନ୍ସଙ୍କ ଯୋଡି ବହୁତ ଜମୁଛି ଉଭୟ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି ।

Terence Lewis Slammed For Inappropriately Touching Nora Fatehi
Google

ନାଚ ମେରୀ ରାନୀଙ୍କୁ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଗାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଟି-ସିରିଜ୍ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାରେ ନୋରାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ରେମୋ ଡି’ସୁଜା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଡାନ୍ସର୍ 3D ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ନୃତ୍ୟ ନାଟକରେ ବରୁଣ ଧାୱନ, ପ୍ରଭୁ ଦେବ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ନୋରାଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଭୁଜ୍: ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଯୁଦ୍ଧ ଡ୍ରାମା ଆକ୍ସନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.