ହାତୀ ଗାଡିର ବନେଟ ଉପରେ ବସିଗଲା, ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଡ୍ରାଇଭର କଲେ ଏହି ବୁଦ୍ଧିମାନ କାମ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ।

The elephant sat on the bonnet of the car then the driver did this intelligent job know details

ଦୁନିଆରେ ଏମିତି ବହୁତ ରାସ୍ତା ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ଧକ୍କା ଜଙ୍ଗଲୀ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ । ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ରାସ୍ତାରେ ଯାତାୟାତ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ବେଳେବେଳେ କେହି କେହି ବଞ୍ଚିବା ମାରିବା ପରି ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି । ଏଥିରେ ଏକ କାର ଡ୍ରାଇଭର ହାତୀକୁ ଦେଖି ଗାଡି ଅଟକାଇ ଦେଇଛି । କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଜଣା ନଥିଲା ଯେ ହାତୀ ସେଠାରୁ ଚୁପଚାପ ପଳାଇ ଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଗାଡ଼ିରେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବାକୁ ଲାଗିବ । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ହାତୀ କାର ଉପରେ ନିଜର ଏତେ ଚାପ ପକାଇଥିଲା ଯେ କାରର କିଛି ଚକା ଭାଙ୍ଗିଯାଇ ମାଟିରେ ଖେଳାଇ ଯାଇଥିଲା । ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ- ଆଗ ସାମ୍ନା ବୋନେଟ, ସାଇଡ ମିରୋର ଇତ୍ୟାଦି ।

Google
ପ୍ରଥମେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓକୁ @buitengebieden ନାମକ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ ନ ଡାକିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯେବେ ଆପଣ ମୋ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ ? ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛି କ’ଣ ହେବ ।’

କ’ଣ ରହିଛି ଭିଡିଓରେ ?

ରାସ୍ତା ଉପରେ କାର ଠିଆ ହୋଇଛି, ଯାହାର ଆଗ ଟାୟାର ଉପରେ ହାତୀ ନିଜର ଏକ ଗୋଡ ରଖିଛି । ସେ ନିଜର ବଳ ସହିତ ଗାଡିକୁ ହଲାଇ ଦେଉଥାଏ । ଏହାପରେ ସେ କାରର ବନେଟ ଆଡକୁ ବଢିଥାଏ ଏବଂ ତା’ଉପରେ ବସି ଯାଉଥାଏ । ଠିକ ସେହିପରି ଯେପରି ମଣିଷ ବସିଥାଏ । ହାତୀର ଯୋଜନାରେ ଗାଡିର ଆଗ ପଟଟି ନଇଁ ଯାଉଥାଏ । କିନ୍ତୁ ହାତୀ ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ନଥିଲା । ସେ ଗାଡିର ବନେଟ ଉପରେ ଏକ ଗୋଡ ରଖି ତା ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଏ । କାର ଦବିବାକୁ ଲାଗିଲା । କାରର କିଛି ଅଂଶ ଭାଙ୍ଗି ମାଟିରେ ପଡି ଯାଉଥାଏ । ଏହି ସମୟରେ କେହି ବି ଭାବିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ କାରରେ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି । କାରଣ ଯେପରି ତାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାଏ ସେମାନେ କାରକୁ ପଛକୁ ନେଇ ଯିବାପାଇଁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ।

Google

ଖବର ଲେଖାଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୪୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ୨୬୦ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ କେବେ ଓ କେଉଁଠାରେ ସୁଟିଙ୍ଗ କରାଯାଇଥିଲା ଏହାର ସୂଚନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *