IPL 2020 ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଟିମରେ ଚାଲୁଛି ବିବାଦ, ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ୱିଲିୟମସନ ଦେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବୟାନ ।

there is a conflict in the Hyderabad team Williamson said something like this, IPL 2020 ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଟିମରେ ଚାଲୁଛି ବିବାଦ, ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ୱିଲିୟମସନ ଦେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବୟାନ, Cricket, IPL 2020, Nitidina, SRH, Kane Williamson

ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମୀୟର ଲିଗର ୧୩ ତମ ସଂସ୍କରଣରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଟିମର ଆରମ୍ଭ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଛି । ଏହି ଆଇପିଏଲରର ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ହାରିଯାଇଛି । ହାଇଦ୍ରାବାଦର ହାରିବାର କାରଣ ମଧ୍ୟମ କ୍ରମର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଅଟନ୍ତି, କାରଣ କୌଣସି ବି ମଧ୍ୟମ କ୍ରମର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଅଧିକ ସମୟ ଖେଳିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ଯିଏବି ଅଧିକ ସମୟ ଖେଳିଲା ଭଲ ରନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ । ସେହିପରି ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଯାକ ମ୍ୟାଚରେ ୱିଲିୟମସନଙ୍କୁ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲାନାହିଁ । କାରଣ ସେ ଅଭ୍ୟାସ ସମୟରେ ଆଘାତ ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶନିବାର ଦିନ କଲିକତା ସହ ଚାଲିଥିବା ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ୱିଲିୟମସନ ଅଲଗା ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ ।

Unhappy with the decision of the team management
Google
ଟିମ ଚୟନକର୍ତାଙ୍କ ଫଇସଲାରେ ସେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଇଛନ୍ତି:

କେନ ୱିଲିୟମସନ ଚାଲିଥିବା ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ଇସାରା ଇସାରାରେ ନିଜ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଖେଳାଯାଉନଥିବାରୁ ସେ ଖୁସି ନଥିବା ଜଣାପଡୁଥିଲା । ୱିଲିୟମସନ କହିଥିଲେ ସେ ଏବେ ପୁରା ଠିକ ଅଛି ତଥାପି ତାଙ୍କୁ ଖେଳିବାକୁ ମିଳିଲାନାହିଁ । ୱିଲିୟମସନ କହିଲେ ” ଶରୀର ପୁରା ଠିକ ଅଛି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ କିଛି ଅଶୁବିଧା ଥିଲା ଏବେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି” ।

IPL 2020: Kane Williamson shares his opinion on the 'Mankad' mode of  dismissal
Google

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖିବୁ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ତରଫରୁ ଖେଳୁଥିବା ନ୍ୟୁଜଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଅଧିନାୟକ କେନ ୱିଲିୟମସନ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୦୨୦ ଆଇପିଏଲରେ ନିଜ ଟିମ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ତରଫରୁ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇନାହାଁନ୍ତି । ବର୍ଷ ୨୦୧୮ ଓ ୨୦୧୯ ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଟିମର ଅଧିନାୟକତ୍ୱ କାରୁଥିବା ୱିଲିୟମସନଙ୍କୁ ହଟାଇ ଏହି ବର୍ଷ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳର ଓପନର ଡେଭିଡ ୱାନରଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି ।

ପୂର୍ବ ମ୍ୟାଚରେ ମିଳିଥିବା ବଡ଼ ପରାଜୟ:

କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ସ ଶନିବାରକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମୀୟର ଲିଗ ମ୍ୟାଚରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ କୁ ୭ ୱିକେଟରେ ହରାଇଥିଲା । ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଆଗ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୪ ଉଇକେଟ ହରାଇ ମାତ୍ର ୧୪୨ ରନ ହିଁ କରିଥିଲା । ଆଇପିଏଲର ସବୁଠୁ ଦାମୀ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି କମିନ୍ସ ୪ ଓଭରରେ ମାତ୍ର ୧୯ ରନ ଦେଇକି ଏକ ଉଇକେଟ ନେଇଥିଲେ । ହେଲେବି କେକେଆର ମାତ୍ର ୩ ଟି ୱିକେଟ ହରାଇ ୧୪୫ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ।

KKR vs SRH Live Cricket Score, IPL 2020 Updates: Kolkata Knight Riders  beats Sunrisers Hyderabad by 7 wickets
Google

ଶୁଭମନ ଗିଲ ଓ ଇୟୋନ ମୋର୍ଗନ ୪ର୍ଥ ୱିକେଟ ପାଇଁ ୯୨ ରନର ପାର୍ଟନରସିପ କରିଥିଲେ । ଗିଲ ୬୨ ବଲ ରେ ୫ ଟି ଚୌକା ଓ ଦୁଇଟି ଛକା ସହ ୭୦ ରନ କରିଥିଲେ । ସେହିପରି ମୋର୍ଗନ ମାତ୍ର ୨୯ ବଲରେ ୪୨ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଟି ଚୌକା ଓ ଦୁଇଟି ଛକା ସାମିଲ ଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *