କରନ ଜୋହାରଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଏହି ଷ୍ଟାର ମାନଙ୍କ ନିଶା ସେବନ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଏବେ ଏନସିବି କରିବ ଯାଞ୍ଚ ।

These stars took dru0gs in Karan Johar's party now NCB will investigate these, କରନ ଜୋହାରଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଏହି ଷ୍ଟାର ମାନଙ୍କ ନିଶା ସେବନ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଏବେ ଏନସିବି କରିବ ଯାଞ୍ଚ ।, Bollywood, Karan Johar, Deepika Padukoen, Sala Ali Khan, Sradha Kapoor, Mumbai, Sushant Singh Rajput, Justice for Sushant, Nitidina

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଏନସିବି ବହୁତ ବଡ଼ ବଡ଼ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲାଣି ।ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସୌଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟିକ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଏହି କେସରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ କେତେକ ବଡ ବଡ ଷ୍ଟାର ମାନେ ଏନସିବିର ରାଡ଼ାରରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ସମେତ ୨୦୧୯ ର ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ କେତେକ ଷ୍ଟାର ମାନେ ନିଶା ଖାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା ମାମଲା କଣ?

These stars get drunk in Karan Johar's party, NCB will investigate these
Google

ନାରକୋଟିକ୍ସ ବ୍ୟୁରୋ କଣ୍ଟ୍ରୋଲର ରାଡ଼ାରରେ ଏବେ ବଲିଉଡର କେତେକ ଷ୍ଟ୍ରାର ମାନେ ଅଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି । ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନର ଡ଼ାଇରେକ୍ଟରଙ୍କୁ ଏନସିବି ସମନ ପଠାଇ ଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା ପାଇଁ ଡକା ଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ସେ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଏନସିବି ରେଡ଼ କରିଥିଲା । ଏବେ କରନ ଜୋହର ଡାହାଣ ହାତ କୁହା ଯାଉଥିବା ରବି ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏବେ କୁହାଯାଉଛି କି କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଉପରେ ଏବେ NCB ର ଖଣ୍ଡା ଝୁଲୁଛି ଓ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ପଚରା ଉଚରା ହେଇପାରେ । ଆମେ ଏଠି କହୁଛୁ ସେହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଯେଉଁ ଷ୍ଟ୍ରାର ମାନେ ନିଶାରେ ଟଳୁଥିଲେ ।

କରନ ଜୋହରଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଏହି ଷ୍ଟ୍ରାର ମାନେ ନିଶାରେ ଟଳୁ ଥିଲେ:

୨୦୧୯ ରେ କରନ ଜୋହର ଏକ ପାର୍ଟି ଦେଇଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡ଼ିଓ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିଥିଲେ । ସେହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ମଲାଇକା ଆରୋରା, ଅର୍ଜ୍ଜନ କପୁର, ସାହିଦ କପୁର, ବରୁଣ ଧୱନ, ବିକ୍କୀ କୌଶଲ, ରଣବୀର କପୁର, ଜୋୟା ଅକ୍ତର, ଆୟନ ମୁଖାର୍ଜୀ ଓ ନତାସା ଦଲାଲଙ୍କ ଭଳି ବଡ ବଡ ଷ୍ଟ୍ରାର ନଜରକୁ ଆସିଥିଲେ । ଯିଏ କି ନିଶାରେ ଟଳୁଥିଲେ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ନେଇ ପ୍ରଥମେ ବହୁତ ବବାଲ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ପରେ କରନ ଜୋହର ନିଜର କଥା ରଖିଥିଲେ । କୁହାଯାଉଛି କି ଏହି ଭିଡିଓ ଜରିଆରେ ଏନସିବି ଏବେ ପଚରା ଉଚରା କରିବ ।

ପାର୍ଟି ସମୟରେ କରନ ଜୋହର ନିଜେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିଡିଓ ବନେଇବାର ନଜର ଆସୁଥିଲେ । ସେ ୨୯ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ନାମ ନେଉଛନ୍ତି । ମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଆଧାରରେ ଏନସିବି ଏହି ବଡ଼ବଡ଼ ଷ୍ଟ୍ରାରଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର ଜାଲ ପକେଇବ ଓ ବଲିଉଡ଼ରୁ ନିଶା ଛଡ଼େଇବ ।

Inside Karan Johar's star-studded house party: Arjun Kapoor-Malaika Arora,  Deepika Padukone, Shahid Kapoor-Mira spotted. See pics - bollywood -  Hindustan Times
Google
କରନ ଜୋହରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ପଚରାଉଚରା:

ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୀପିକା, ସାରା ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ପଚାରି ସରିବା ପରେ ଏନସିବିର ଆଗାମୀ ନଜର କରନ ଜୋହାରଙ୍କ ଉପରେ । କାହିଁକିନା ତାଙ୍କର ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନର ଡ଼ାଇରେକ୍ଟରଙ୍କୁ ଏନସିବି ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି । ଆଗକୁ ଦେଖିବାକୁ ହବ ଯେ ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ କେଉଁ କେଉଁ ଷ୍ଟ୍ରାର ମାନେ ଲିପ୍ତ ଅଛନ୍ତି? ଏହା ତ ସମୟ କହିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.