ଅଶ୍ବିନଙ୍କର ଦିନିକିଆ ଦଳରେ ହେବ ଫେରସ୍ତ ! ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଏହି ପୂର୍ବ କ୍ରିକେଟର ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ। ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ।

ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ଟେଷ୍ଟ ଫର୍ମାଟରେ ଶାନଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ଵିନଙ୍କୁ ଏବେ ଦିନିକିଆ ଦଳରେ ବି ଜାଗା ଦେବାର କଥା ହେଉଅଛି। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବ ସ୍ପିନର ବ୍ରାଡ଼ ହଗ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ଵିନଙ୍କୁ ଭାରତର ଦିନିକିଆ ଦଳରେ ସାମିଲ କରିବାର ଦାବି କରି କହିଲେ କି ଏ ସିନିୟର ଅଫ ସ୍ପିନର ୱିକେଟ ହାସିଲ କରିବାରେ ମାହିର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ନିଚ୍ଚ କ୍ରମର ବ୍ୟାଟିଂକୁ ବି ଦୃଢତା ମିଳେ।

Google

ଏକ ପ୍ରସଂଶକଙ୍କର ଟୁଇଟର ଜବାବ ଦେଉଥିବା ବେଳେ ହଗ୍ କହିଲେ କି ଅଶ୍ଵିନଙ୍କୁ ୫୦ ଓଭରର ଫର୍ମାଟ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସାମିଲ କରିବା ବହୁତ ଭଲ ଫଇସଲା ହେବ। ହଗଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା କି କଣ ଅଶ୍ଵିନ ଦିନିକିଆରେ ଫେରସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି,ସେ କହିଲେ,’ମୋର ମାନିବା କଥା କି ଏହା ଶାନଦାର ଚୟସ ହେବ। ଏଥିରେ ନିଚ୍ଚ କ୍ରମର ବ୍ୟାଟିଂର ଅଧିକ ମଜଭୂତ ମିଳିବ ଯେଉଁଥିରୁ ଉଚ୍ଚ କ୍ରମର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ବହୁତ ଖୋଲା ଭାବରେ ପଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ।

ବ୍ରାଡ଼ ହଗ୍ କହିଲେ,’ଅଶ୍ଵିନ ୱିକେଟ ନେବାର ବୋଲର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ବି ଅଟନ୍ତି।ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଦଳରେ ସାମିଲ କର। ‘ଅଶ୍ଵିନ ୭୭ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ଛଡା ୧୧୧ ଦିନିକିଆ ଏବଂ ୪୬ ଟି୨୦ ଅନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷରେ ଭାରତର ଦିନିକିଆ ଏବଂ ଟି୨୦ ଦଳର ଭାଗିଦାର ଅଟନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଦିନିକିଆ ଜୁନ ୨୦୨୭ରେ ଖେଳିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

Google

କହିଦେଉଛୁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଅଶ୍ଵିନଙ୍କ ଉପରେ କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଏବଂ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନ୍ୟତା ଦେଲେ କାହିଁକିନା ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟର ମାନିବା କଥା କି ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ମଣିବନ୍ଧ ବୋଲର ଅଟନ୍ତି ଓ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ହଇରାଣ କରନ୍ତି। ଏବେ କାହିଁକିନା ଅଶ୍ଵିନ ଗଜବ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଫେରସ୍ତର କଥା ଚାଲୁଅଛି।

Google

ଇଂଲଣ୍ଡର ବିରୁଦ୍ଧରେ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚର ଦିନିକିଆ ସିରିଜ: କହିଦେଉଛୁ ଭାରତକୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ବିରୁଦ୍ଧରେ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚର ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ଖେଳିବାର ଅଛି। ମୁକାବିଲା ପୁନେରେ ୨୩ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଖବର ମୁତାବକ କି ଦିନିକିଆ ସିରିଜରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା,ରିଷବ ପନ୍ତ ଏବଂ ୱାଶିଙ୍ଗଟନ ସୁନ୍ଦର ଖେଳିବେ ନାହିଁ। ଯଦି ସୁନ୍ଦରଙ୍କୁ ଆରମ ମିଳୁଛି ତେବେ ଅଶ୍ଵିନଙ୍କୁ ଦିନିକିଆରେ ମୌକା ଦିଆଯାଇପାରେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *