ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ବଡ ଖୁଲାସା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଆଡମିନ୍, ଡ୍ରଗ୍ସ ଗ୍ରୁପ୍ ଚଲାଉଥିଲେ ଜାଣିଲେ ହୋସ୍ ଉଡିଯିବ : ରିପୋର୍ଟ

this Bollywood heroine was the admin of WhatsApp group in which drugs were discussed, ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ର ବଡ ଖୁଲାସା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଆଡମିନ୍ ଥିଲେ, ଡ୍ରଗ୍ସ ଗ୍ରୁପ୍ ଚଲାଉଥିଲେ ଜାଣିଲେ ହୋସ୍ ଉଡିଯିବ : ରିପୋର୍ଟ, Deepika Padukone, Sara Ali Khan, Rakul Preet Singh, Shraddha Kapoor, Simone Khambatta, Karishma Prakash, KWAN, Narcotics Control Bureau, Sushant Singh Rajpu, Bollywood, Nitidina

ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନେତା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏକ ହୁଆଟ୍ସ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପର ଆଡମିନି ଯେଉଁଥିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ହୁଆଟ୍ସ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଆଡମିନି ଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳକ ଜୟା ସାହାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋକୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଦୀପିକା, ଅଭିନେତା ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗେଲ ସମ୍ପର୍କରେ ଡକାଯାଇ ବଲିଉଡରେ ଏକ ବଡ଼ ନକ୍ସଲ ଖୋଲିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

Deepika Padukone's photos of Koko restaurant from 2017 resurface after her drugs chats go viral
Google

ଟାଇମ୍ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁଯାୟୀ, ଏନସିବି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ହୁଆଟ୍ସ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଯାହା ଆଧାରରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସନ୍ଦେହରେ ଆସିଥିଲା, ତାହା ନିଜେ ଅଭିନେତା ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଜୟା ସାହା ମଧ୍ୟ ଚାଟ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ର ଜଣେ “ଆଡମିନି” ଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର୍ ସିମୋନ ଖମ୍ବାଟା ଗୁରୁବାର ମୁମ୍ବାଇର ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । KWAN ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳନା ଏଜେନ୍ସିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଡକାଯାଇଥିଲା । KWAN ସିଇଓ ଦ୍ରୁଭ ଚିତଗୋପେକର ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ମଧୁ ମଣ୍ଟେନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ଏହି ମାମଲାରେ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ ।

NCB summons Deepika Padukone, Sara Ali Khan, Shraddha Kapoor and Rakul Preet Singh in a drug case
Google

ଇତିମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟବସାୟ ପରିଚାଳକ ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ।

ଏନସିବି ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ (ଇଡି) ରୁ ସରକାରୀ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଦୃଗ୍ସ ସେବନ, କ୍ରୟ, ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ପରିବହନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଭିନ୍ନ ଚାଟ୍ ଥିଲା । କ୍ରୟ ଅଭିଯୋଗ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲା, ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ସହିତ ତୀବ୍ର ହୋଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.