IPL ୨୦୨୧: ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ଲାଗିଲା ବଡ଼ ଝଟକା। ଏ ବର୍ଷ ଆଉ ଖେଳିବେନି ଏହି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି!

ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ଇସିବି ଶୁକ୍ରବାରକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି କି ଷ୍ଟାର ବୋଲର ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚ୍ଚର ଆଇପିଏଲର ୧୪ ତମ ସଂସ୍କରଣରେ ଖେଳିପାରିବେ ନାହିଁ। ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଶୁବିଧା ବଢିଯାଇଛି କାରଣ ରାଜସ୍ଥାନ ଆଶା କରୁଥିଲାକି କିଛି ମ୍ୟାଚ ଭିତରେ ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚ୍ଚର ଆସିପାରନ୍ତି। ଇଂଲଣ୍ଡର ଏହି ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ବୋଲର ଏହି ସପ୍ତାହରୁ ପ୍ରାକ୍ଟିସ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଇସିବି ଓ ସସେକ୍ସ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଲକ୍ଷ ରଖିଛି।

Google

ଇସିବିରେ ଜାରି ବୟାନରେ କୁହାଯାଇଛି,”ଆର୍ଚ୍ଚର ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରୁ ସସେକ୍ସ ସହିତ ପ୍ରାକ୍ଟିସ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ସେ ଆଗାମୀ ୧୫ ଦିନରେ କ୍ରିକେଟରେ ରିଟର୍ନ। ଓ କଷ୍ଟ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ବୋଲିଙ୍ଗ କରିବେ। ଇସିବି ଏହାର ପୃଷ୍ଟି ପରେ କରିବ କି ସେ କେଉଁ ମ୍ୟାଚରେ ଫେରିବେ”।

ପୂର୍ଵ ସପ୍ତାହରେ ପୁଣି ଆର୍ଚ୍ଚରଙ୍କୁ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାର ମଞ୍ଜୁରୀ ମିଳିନଥିଲା। ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତରେ ୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚକୁ ସର୍ଜରି କରାଯାଇଥିଲା। ରାଜସ୍ଥାନକୁ ଆଶା ଥିଲାକି ସେ ଅଳ୍ପ ମ୍ୟାଚ ପରେ ଆସିପାରନ୍ତି । ଆର୍ଚ୍ଚର ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଇପିଏଲରେ ୩୫ ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଓ ସେଥିରେ ୪୬ ୱିକେଟ ଅକ୍ତିଆର କରିଛନ୍ତି। ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର କଥା କହିବା ତ ପୂର୍ଵ ଚାମ୍ପିୟାନ ଏହି ସଂସ୍କରଣରେ ଚାରିଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳି କେବଳ ଗୋଟିଏରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଏହି ସଂସ୍କରଣରେ ଟିମର କ୍ୟାପଟେନସି କରୁଛନ୍ତି ଯୁବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *