ବିରାଟଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେବେ ଏହି ଖେଳାଳି, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଧିନାୟକ ହେବେ ବୋଲି କହିଲେ ପୂର୍ବତନ ଓପନର୍ ।

This player can be the next captain of Team India the veteran told to take the place of Virat, ବିରାଟଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେବେ ଏହି ଖେଳାଳି, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଧିନାୟକ ହେବେ ବୋଲି କହିଲେ ପୂର୍ବତନ ଓପନର୍, Virat Kohli, KL Rahul, Akash Chopra, Indian Cricket, Cricket News, Team India, Nitidina, News

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଓପନର୍ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେବାକୁ ଜଣେ ଯୁବକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି । ସେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଓପନର୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏଥର ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗରେ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ବିରାଟଙ୍କ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଆର ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଖେଳୁଥିଲେ । ଅଶ୍ୱିନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଦଳରେ ଖେଳୁଛନ୍ତି । ରାହୁଲଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ବିଷୟରେ ଆକାଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ରଣନୀତି କିପରି ହେବ ସେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।

This player can be the next captain of Team India the veteran told to take the place of Virat
Google

ଆକାଶ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଭଲ ହେବ । ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଦେଖିବା, ସେ କିପରି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଉଛନ୍ତି ଏବଂ କେଉଁ ପ୍ରକାର ରଣନୀତି ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ଯଦି ଆମେ କୋହଲି ଏବଂ ରୋହିତଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଉଭୟେ ସମାନ ବୟସ ଏବଂ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ପରି ଆଉ ଫିଟ ନାହିଁ ।

ଭାରତୀୟ ଦଳର ନିୟମିତ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଧିନାୟକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଅଭ୍ୟାସ କରାଯାଇଥିଲା । ସେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଛାଡିବା ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଡ୍ରାଫ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ଅଟନ୍ତି ।

ଯେପରି କୁହାଯାଉଛି, ଏପରି ଏକ ସମୟ ଆସେ ଯେତେବେଳେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପରି ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାକୁ ପଡିବ, ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଇସୁ ଦେଇଛି ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟରେ ଭାର ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଯେତେବେଳେ କୋହଲି ଏହା କରନ୍ତି, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ରାହୁଲ ଏହି ତାଲିକାରେ ରାହୁଲ ପ୍ରଥମେ ଆସିବେ ।

This player can be the next captain of Team India the veteran told to take the place of Virat
Google

ଏହି ଆଇପିଏଲ୍ ଆମକୁ କହିବ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ କିପରି ଜଣେ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ରହିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲ ମାନସିକତା ସହ ଖେଳିବେ ଏବଂ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସେ ଜଣେ ଭଲ ଅଧିନାୟକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ । ”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *