IND VS ENG:ଏହି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ତୃତୀୟ ଟି୨୦ରେ ଖେଳିବେ ନାହିଁ ?ଜାଣନ୍ତୁ ଭାରତର ସମ୍ଭାବିତ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶ।

ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ହାରି ଭାରତ ଭଲ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛି। ଭାରତ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡର ମଧ୍ୟରେ ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚର ଟି୨୦ ସିରିଜ ୧-୧ରୁ ବରାବରୀ ଭାବରେ ଅଛି। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଇଂଲଣ୍ଡ ଜିତିଲା ତେବେ ଅନ୍ୟ ଏକ ମୁକାବିଲାରେ ଭାରତ ପ୍ରତିଉତ୍ତୋର କଲା। ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିଜର ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଉପରେ ଅଛି ଯାହା ମଙ୍ଗଳବାରକୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହିଁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।ଭାରତୀୟ ଦଳ ଭିତର ଖବର ଅଛି କି ସେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ପୁଣି ଏକ ଚେଞ୍ଜ କରିପାରନ୍ତି। ଏହି ବଦଲାଵ ବହୁତ ବଡ ହେବ କାହିଁକିନା ଏପରି ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଉଅଛି କି ରୋହିତ ଶର୍ମା ଫେରସ୍ତ କରିବାର ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସଙ୍କଟ କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି।

Google

କେଏଲ ରାହୁଲ ସିରିଜର ଦୁଇଟି ଯାକ ମ୍ୟାଚରେ ଅସଫଳ ରହିଲେ। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ୧ ରନ କରି ଆଉଟ ହେଲେ ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଏକରେ ସେ ଖାତା ବି ଖୋଲିଲେ ନାହିଁ। ରୋହିତ ଶର୍ମା ଗତ ଦୁଇଟି ଟି୨୦ରେ ଆରାମ କରୁଥିଲେ। ବିରାଟ କୋହଲି କହିଥିଲେ କି ରୋହିତଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଆରାମ ଦିଆଯାଇଛି।ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କୁ ମୌକା ଦିଆଗଲା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ମ୍ୟାଚରେ ଇଶାନ କିଷାନ ଡେବ୍ୟୁ କଲେ। ରାହୁଲ ଦୁଇଟି ଯାକ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଲେ ଏବଂ ସେ ଫ୍ଲପ ପ୍ରମାଣିତ ହେଲେ। ଏବେ କୁହାଯାଉଅଛି କି ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କର ଫେରସ୍ତ କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ଜାଗା ହିଁ ହେବ।

କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବାହାର କରିବା ତାଙ୍କ ସହ ହେବ ଅନ୍ୟାୟ: କହିଦେଉଛୁ କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଯଦି ଭାରତୀୟ ଦଳ ବାହାର କରୁଛି ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟାୟ ହେବ। କେଏଲ ରାହୁଲ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦,ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ,ଟି୨୦ ସିରିଜ,ନ୍ୟୁଜଲ୍ୟାଣ୍ଡ ୱାନଡେ ଟି୨୦ ସିରିଜରେ ବହୁତ ରନ କଲେ କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଖେଳି ନାହାନ୍ତି ଯାହାପରେ ସେ ଲୟ ହଜାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।ଏବେ ଭରତୀୟ ଦଳକୁ ଡାହାଣ ହାତର ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଆହୁରି ମୌକା ଦେବା ଦରକାର।

Google

ଭାରତର ସମ୍ଭାବିତ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶ ଏମାନେ ହୋଇପାରନ୍ତି:ଭାରତର ସମ୍ଭାବିତ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଇଶାନ କିଷାନଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ମୌକା ମିଳିବା ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଅଟେ। ଏହା ଛଡା ବିରାଟ କୋହଲି,ରିଷବ ପନ୍ତ,ଶ୍ରେୟସ ଅୟର,ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ,ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କର ସ୍ଥାନ ବି ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ମନାଯାଉଅଛି।ୱାଶିନଙ୍ଗଟନ ସୁନ୍ଦର,ଶାର୍ଦୁଲ ଠାକୁର,ଭୁବନେଶ୍ବର କୁମାର ଏବଂ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କର ଜାଗା ବି ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ବୋଲି ମନାଯାଉଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.