ଆଜି ଦେଶରେ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟିକଲା କରୋନା ! ଜାଣନ୍ତୁ

ଆଜି ଦେଶରେ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟିକଲା କରୋନା ! ଜଣାନ୍ତୁ, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown

ଆଜି ଦେଶରେ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟିକଲା କରୋନା !
ଭାରତରେ ଆଜି ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟିକଲା କରୋନା । ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଭାରତରେ ୫,୨୪୨ ଜଣ ନୂଆ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୫୭ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଏହା ଭାରତର ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସର୍ବାଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ଭାରତରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୯୬,୧୬୯ ରେ ପହଁଚିଛି । ୫୬,୩୧୬ ଜଣ ଚିକିତ୍ସାଧୀନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୬,୮୨୪ ଜଣ ଭଲ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିବା ବେଳେ ୩,୦୨୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ଦେଶରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସର୍ବାଧିକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହେଇଥିବା ବେଳେ ତା ପଛକୁ ଗୁଜୁରାଟ, ତାମିଲନାଡୁ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ଅଛନ୍ତି ।
ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସର୍ବାଧିକ ୨,୩୪୭ ନୂଆ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହା ମଧ୍ୟ୍ୟ ଏକ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଆଜି । ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବାଧିକ । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୩,୦୫୩ ରେ ପହଁଚିଲା ।

ଆଜି ଦେଶରେ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟିକଲା କରୋନା ! ଜଣାନ୍ତୁ
Google

ଦିଲ୍ଲୀରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୭୨୧ ନୂଆ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୦,୫୫୪ ରେ ପହଁଚିଲା । ତାମିଲନାଡୁରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ରେକର୍ଡ ହେଇଛି ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୬୩୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏବେ ତାମିଲନାଡୁରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୧,୨୨୪ ରେ ପହଁଚିଲା । ସେପଟେ ଗୁଜୁରାଟରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ 391 ନୂଆ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ଓ ୩୪ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଗୁଜୁରାଟରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୧,୩୭୯ ରେ ପହଁଚିଲା ।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୦୮ ନୂଆ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଏହା ସର୍ବାଧିକ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୪,୨୫୯ ରେ ପହଁଚିଲା । ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *