ଆଜିଠୁ କାଉଣ୍ଟରରେ ରିଜର୍ଭେସନ ଟିକେଟ ମିଳିବ, ଓଡିଶାର ଏସବୁ ଷ୍ଟେସନରେ ହେବ ଉପଲବ୍ଧ  ା

କାଲିଠୁ କାଉଣ୍ଟରରେ ରିଜର୍ଭେସନ ଟିକେଟ ମିଳିବ, ଓଡିଶାର ଏସବୁ ଷ୍ଟେସନରେ ହେବ ଉପଲବ୍ଧ, train ticket will available in ticket counter, Train Ticket, Indian Railways, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown

ଜୁନ୍ ମାସ ୧ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ଟ୍ରେନ୍ ପାଇଁ ଆଜିଠୁ ରିଜର୍ଭସନ୍ କାଉଣ୍ଟରରେ ମିଳିବ ରିଜର୍ଭ ଟିକଟ   ା ଏହାସହ କମନ୍ ସର୍ଭସ ସେଣ୍ଟର ଏବଂ ଏଜେଣ୍ଟ ଜରିଆରେ  ରିଜର୍ଭ ଟିକେଟ୍ ମିଳିପାରିବ  ା ଏ ନେଇ ଭାରତୀୟ ରେଲୱେ ତରଫରୁ ସୂଚନା  ଦିଆଯାଇଛି  ା  ତେବେରିଜର୍ଭସନ୍ କାଉଣ୍ଟର ଖୋଲିବାକୁ ନେଇ ପୁରା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜୋନାଲ୍ ରେଲୱ ନେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି   ା

ଏହି ଅନୁସାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସମେତ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ରୋଡ୍ ଡିଭିଜନର ୧୨ଟି ଷ୍ଟେସନରେ ରିଜର୍ଭସନ୍ କାଉଣ୍ଟର ଖୋଲିବାକୁ ନେଇ  ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି  ା ପଲାସା,ସୋମପେଟା,ଇଛାପୁରମ୍,ବ୍ରହ୍ମପୁର,ଛତ୍ରପୁର,ବାଲୁଗାଁ,ଖର୍ଦ୍ଧା,ଭୁବନେଶ୍ୱର,କଟକ,କେଉଁଝର,ଯାଜପୁର,ଭଦ୍ରକ ଏବଂ ପୁରୀ  ଷ୍ଟେସନର ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ରିଜର୍ଭସନ୍ କାଉଣ୍ଟର ଖୋଲାଯିବ  ା ଏହା ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଦିନ ୩ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲାଯିବ  ା

ଆଜିଠୁ କାଉଣ୍ଟରରେ ରିଜର୍ଭେସନ ଟିକେଟ ମିଳିବ, ଓଡିଶାର ଏସବୁ ଷ୍ଟେସନରେ ହେବ ଉପଲବ୍ଧ, train ticket will available in ticket counter, Train Ticket, Indian Railways, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown
ଆଜିଠୁ କାଉଣ୍ଟରରେ ରିଜର୍ଭେସନ ଟିକେଟ ମିଳିବ

ଏସବୁ ଷ୍ଟେସନର ରିଜର୍ଭସନ୍ କାଉଣ୍ଟରରେ କେବଳ  ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବର୍ଗର ନନ୍ କ୍ୟାସ୍ ପିଆରଏସ୍ ବା ଅଣ ନଗଦ ଟିକେଟ୍ ମିଳିପାରିବ  ା  ବିଧାୟକ,ପାସଧାରୀ,ସାଂସଦ,ସ୍ୱାଧିନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ୪ଟି ବର୍ଗ, ୧୧ଟି ବର୍ଗର ରୋଗୀ ପାଇଁ ଏହି ନନ୍ କ୍ୟାସ୍ ପିଆରଏସ୍ ଟିକଟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ରେଲୱେ ତରଫରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି  ା ତେବେ ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ମୋବାଇଲ ଆପ୍ ଓ ଟିଟେକ୍ ଆଇଆରସିଟିସି ୱେବସାଇଟ୍ ଜରିଆରେ କିଣି ହେବ   ା ସେହିପରି ଏହି ଟ୍ରେନ୍ର କ୍ୟାନସେଲ ଟିକେଟ୍ ପାଇଁ ରେଲଓ୍ୱେ ସମସ୍ତ ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ କରାଯିବ ବଲି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି  ା

ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *