ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ସାନଭାଇଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ କରିବା ପାଇଁ ବଡ ଭାଇ କରିଥିଲେ କିଛି ଏହିପରି ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

Viral Video Big brother did something like this to make younger brothers cross the path heart touching video went viral on social media

ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ହସ ଲାଗିବ ଏବଂ ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମଧ୍ୟ । ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମୟରେ, ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇକୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ପକେଇବ ।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ବଡ ଭାଇ ହେବା ସହଜ ନୁହେଁ । ସମ୍ପର୍କରେ ବଢିବା ସହିତ ଅନେକ ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଏକ ବଡ ଭାଇର ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ବୁଝିପାରିବେ ।

ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ତିନି ଭାଇ ଏକ ରାସ୍ତାରେ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତିନିଜଣ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଅଟକିବାକୁ ପଡିଛି କାରଣ ରାସ୍ତାରେ ପାଣି ପୁରିକି ରହିଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବଡ଼ ଭାଇ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ନିଜ ସାନଭାଇକୁ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଛାଡିଦିଏ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଭିଡିଓରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ବଡ ଭାଇ ଏହି କାମ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଜିନିଷ ଯାହା ମୁଁ ଏ ବର୍ଷ ଦେଖିଛି, ଚମତ୍କାର! ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *