ବିରାଟ- ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଜାହିର -ସାଗରିକା ବି ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ, ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ସାଗରିକା ଘଟଗେ ।

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ର ପୂର୍ବ ପ୍ରତାପ ବୋଲର ଜହିର ଖାନ ଜଲ୍ଦି ବାପା ହୋଇପାରିବେ । ବାସ୍ତବରେ,ଖବର ଅଛି କି ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଗରିକ ଘଟଗେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି।ଆଇପିଏଲ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଏହି ଦିନରେ ୟୁନାଇଟେଡ଼ ଆରବ ଅମୀରାତ (ୟୁଏଇ) ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିୟାନ୍ସ ଟିମ ସହିତ ଅଛନ୍ତି। ଯାହା ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜହିର ଏବଂ ସାଗରିକା ନିଜେ ଏହି ଖୁସୀଖବର ପ୍ରଶଂସକ ଙ୍କ ସହିତ ଶେୟାର କରିନାହାନ୍ତି।

Google

ମୁମ୍ବାଇ ମିରର ର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସାଗରିକା ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଜାହିର ଏବଂ ସାଗରିକାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବି ଏହି କଥା କୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇଜଣ ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।ଏବେ ଏବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିୟାନ୍ସ ଜହିର ଖାନ ଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲା ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସାଗରିକା କଳା ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସରେ ନଜରକୁ ଆସିଥିଲେ।

ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଘରେ ଜାନୁଆରୀରେ ହେବ ପ୍ରତିନାଦ:-

ଆଇପିଏଲ ର ୧୩ ତମ ସିଜିନ ଆଗରୁ ହିଁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ଫ୍ରେଞ୍ଚାଇଜ ଟିମ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବି ପ୍ରଶଂସକ ସହିତ ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ଶେୟାର କରିଥିଲେ।ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା କହିଥିଲେ କି ଜାନୁଆରୀରେ ନିଜର ଛୁଆକୁ ଜନ୍ମ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବି ବିରାଟଙ୍କ ସହିତ ଆଇପିଏଲ ଚାଲୁଥିବା ୟୁଏଇରେ ହିଁ ଅଛନ୍ତି ।

Google

ଜହିର ଏବଂ ସାଗରିକା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକାର ଭାବେ ଏହି ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ପ୍ରଶଂସକ ଙ୍କ ସହିତ ଶେୟାର କରିନାହାନ୍ତି।ଜହିରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଦିନରେ ସାଗରିକା ଇମୋସନାଲ ପୋଷ୍ଟ ଶେୟାର କରିବା ବେଳେ ଲେଖିଥିଲେ,’ମୋର ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ,ଭଲ ପିଇବା ଏବଂ ସବୁଠୁ ନିସ୍ୱାର୍ଥପରଙ୍କ ପାଇଁ।ଧନ୍ୟବାଦ ତୁମକୁ ତୁମେ ହେବା ପାଇଁ। କେବଳ ମୁଁ ନୁହେଁ ପରନ୍ତୁ ସବୁ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ତୁମ ବିନା ମୁଁ ହଜି ଯିବି।ହାପି ବର୍ଥଡେ ପତି। ”କହି ଦେଉଛୁ କି ଜହିର ଖାନ ୨୦୧୭ ରେ ‘ଚକ ଦେ’ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ସାଗରିକା ଘଟଗେଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *