କୋହଲି ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍କୁ ନିଲାମ କରି କୋରୋନା ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଯୋଗାଡ଼ କରିବେ

କୋହଲି ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍, ଟି-ସାର୍ଟ ଓ ଗ୍ଲୋବସକୁ ନିଲାମ କରି କୋରୋନା ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଯୋଗାଡ଼ କରିବେ, Real Story, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, Corona Funds, Virat Kohli, Virat Kohli & AB De Villiers Will Raise Money By Auctioning Kits, Virat Kohli & AB De Villiers friendship, Corona, Auction bats & Kits

କୋହଲି ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍, ଟି-ସାର୍ଟ ଓ ଗ୍ଲୋବସକୁ ନିଲାମ କରି କୋରୋନା ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଯୋଗାଡ଼ କରିବେ ।

କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍, ଗ୍ଲୋବର୍ସ ଓ ଟି-ସାର୍ଟକୁ ନିଲାମ କରି କରୋନା ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଯୋଗାଡ଼ କରିବେ କୋହଲି ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସ । କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱ କ୍ରିକେଟ୍ ର ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ଆଇପିଏଲରେ ରୋୟାଲ ଚାଲେଞ୍ଜର ବେଙ୍ଗାଳୁରୁ ଟିମ୍ ରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖେଳୁଛନ୍ତି ।

ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ପୂର୍ବତନ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକୀୟ ଖେଳାଳି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଅତି ନିବିଡ଼ । ତେଣୁ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ସାଙ୍ଗ ହୋଇ କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ।

କୋହଲି ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍, ଟି-ସାର୍ଟ ଓ ଗ୍ଲୋବସକୁ ନିଲାମ କରି କୋରୋନା ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଯୋଗାଡ଼ କରିବେ, Real Story, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, Corona Funds, Virat Kohli, Virat Kohli & AB De Villiers Will Raise Money By Auctioning Kits, Virat Kohli & AB De Villiers friendship, Corona, Auction bats & Kits
କୋହଲି ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍, ଟି-ସାର୍ଟ ଓ ଗ୍ଲୋବସକୁ ନିଲାମ କରି କୋରୋନା ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଯୋଗାଡ଼ କରିବେ
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲାଇଭ୍ ଚ୍ୟାଟ୍ କରୁଥିବା ସମୟରେ କୋହଲିଙ୍କୁ ଏନେଇ ଡିଭିଲିୟର୍ସ କହିଥିଲେ ।

୨୦୧୬ ମସିହା ୧୪ ମେ ବେଙ୍ଗାଳୁରୁରେ ଆଇପିଏଲର ଗୁଜୁରାଟ ଲାୟନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ କୋହଲି ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ଦୁହେଁ ମିଶିକି ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ୨୨୯ ରନ୍ ର ପାଟନରସିପ୍ ଇନିଂସ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହା ଥିଲା ତାଙ୍କର ସର୍ବାଧିକ ପାଟନରସିପ୍ ରନ୍ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଡିଭିଲିୟର୍ସ ୧୨୯ ରନ୍ (୫୨ ବଲ) ଏବଂ କୋହଲି ୧୦୯ ରନ୍ (୫୫ ବଲ) ଇନିଂସ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଆରସିବି ୨୪୮ ରନ୍ କରିଥିଲା ଏବଂ ୧୪୪ ରନ୍ ରେ ମ୍ୟାଚ୍ କୁ ଜିତିଯାଇଥିଲେ ।

ତେଣୁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ର ବ୍ୟାଟ୍, ଗ୍ଲୋବର୍ସ ଓ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟ କୁ ନିଲାମ କରିବାକୁ ଦୁହେଁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି ।

ଖେଳରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ।

ସେମାନେ ଏହି ସାମଗ୍ରୀଗୁଡ଼ିକୁ ନିଲାମ ଅନଲାଇନ୍ ଜରିଆରେ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାଇଛନ୍ତି । ନିଲାମରୁ ଯେଉଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରାଯିବ ସେଥିରେ ଦୁଇଦେଶର ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଏହି ଦୁଇ ସୁପର ଷ୍ଟାର କହିଛନ୍ତି ।

କୋହଲି ଏବଂ ଡିଭିଲିୟର୍ସ କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍, ଟି-ସାର୍ଟ ଓ ଗ୍ଲୋବସକୁ ନିଲାମ କରି କୋରୋନା ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଯୋଗାଡ଼ କରିବେ, Real Story, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, Corona Funds, Virat Kohli, Virat Kohli & AB De Villiers Will Raise Money By Auctioning Kits, Virat Kohli & AB De Villiers friendship, Corona, Auction bats & Kits, Cricket, India, Indian Cricket, Indian Captain

ବର୍ତମାନ କୋରୋନା ପାଇଁ ସାରା ଭାରତ ଲକଡାଉନ୍ ରହିଛି । ଫଳରେ ଅନେକ ଗରିବ ଲୋକ ଖାଇବାକୁ ମିଳୁ ନଥିବାରୁ ବହୁତ ହଇରାଣ ହରକତ ହେଉଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବିରାଟ କୋହଲି ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ନିଲାମ ଟଙ୍କାକୁ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ଖାଇବା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରେ କୋହଲି ରାଜି ହୋଇଗଲେ । ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ।

କୋରୋନା ମହାମାରୀରୁ ଗରିବ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଆଉ କୋରୋନା ସହିତ ଲଢ଼ୁଥିବା ଡାକ୍ତର, ନର୍ସ, ପୋଲିସ, ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସଂସ୍ଥା ଙ୍କର ମନବୋଳ କୁ ଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଏମିତି କରିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନିୟମ କୁ ପାଳନ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.