ଖୁସି ଖବର: ବିରାଟ କୋହଲି ବନିଲେ ବାପା, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସୁନ୍ଦର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ । ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ସ୍ୱାଗତ କଲେ କୋହଲି ।

Virat Kohli become father Anushka Sharma gave birth to a beautiful daughter welcome a baby girl

ବିରାଟ କୋହଲି ପିତା ହୋଇଥିଲେ, ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇରେ ଝିଅ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ପିତା ହୋଇଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏକ ଝିଅ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜେ ଟ୍ୱିଟ କରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

Virat Kohli Anushka Sharma Welcome Baby Girl: Anushka Sharma gave birth to a daughter in the house of Virat Kohli
Google

ବିରାଟ କୋହଲି (ବିରାଟ ସ୍ୱାଗତ ଶିଶୁ ଝିଅ) ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ଆମେ ଖୁସି ଯେ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ମୁଁ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଏକ ଝିଅର ପିତାମାତା ହୋଇଗଲୁ । ଆମେ ତୁମର ପ୍ରେମ, ଶୁଭକାମନା ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଁ କୃତଜ୍ଞ । ଉଭୟ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ଝିଅ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମ ଜୀବନର ଏହି ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭରୁ ଆମେ ବହୁତ ଖୁସି । ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ଆମର ଗୋପନୀୟତାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ଖେଳିବା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ବିରାଟ କୋହଲି ପୈତୃକ ଛୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲି ଅଗଷ୍ଟ ୨୭ ରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜାନୁଆରୀରେ ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଶେଷରେ ସେହି ଦିନ ଆସିଛି । ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ । ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ୨୦୧୭ ରେ ଇଟାଲୀରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଫ୍ଲୋରେନ୍ସ ସହରରେ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ମିଳୁଛି ଅଭିନନ୍ଦନ:

ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଛୋଟ ପରୀ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳୁଛି । ବିରାଟଙ୍କ ସାଥୀ ଖେଳାଳି ଏବଂ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ସିଡନୀରୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । ତାଙ୍କ ସାଥୀ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଶିଖର ଧାୱନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ପିତା ହେବାକୁ କାମନା କରିଥିଲେ । ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ତାରକା ସାଇନା ନେହୱାଲ ମଧ୍ୟ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ନେଇ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ନିକଟରେ ବିରାଟଙ୍କ ଭଲ ବନ୍ଧୁ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ପିତା ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଟିକି ଦୂତ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.