ସତରେ କଣ ଦୁନିଆକୁ ଆସିଗଲା ଜୁନିଅର କୋହଲୀ! ବିରାଟଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ହେଲା ଭାଇରାଲ ।

Virat Kohli Photos gone viral on the internet paroles are saying junior Kohli comes, Virat Kohli, Anushka Sharma, Cricket, Bollywood, Nitidina

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ର ୧୩ ତମ ସଂକରଣ ଏହିବର୍ଷ ଦୁବାଇରେ ହେଉଅଛି । କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଏହି ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲକୁ ଭାରତ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଦୁବାଇରେ କରାଗଲା । ପ୍ରତ୍ଯେକ ବର୍ଷ ଭଳି ଲୋକଙ୍କର ଇଚ୍ଛା କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଆଇପିଏଲରେ ବିରାଟ କୋହଲୀ ବହୁତ ସ୍ପେଶାଲ ରହିଥାନ୍ତି । ବିରାଟ କୋହଲୀ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ ଜୁନିଅର କୋହଲୀ ଆସିବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

Google

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ତାଙ୍କର ଛୁଆ ହେବାର ଅଛି । ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଫୋଟ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି । ଏହି ଫୋଟରେ ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କ କୋଳରେ ଏକ ଛୋଟ ଛୁଆ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ କହୁଛନ୍ତିକି ବିରାଟ କୋହଲୀ ବାପା ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଗୁଜବ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁକି ଏହି ଫୋଟର ବାସ୍ତବତା…

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଫୋଟକୁ ଲୋକ ବିଶେଷ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କ କୋଳରେ ଏକ ପିଲା ନଜର ଆସୁଅଛି । ଲୋକେ ଏହାକୁ ଜୁନିଅର କୋହଲୀ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁକି ଏହା ବାସ୍ତବ ନୁହେଁ ।

ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ନିଜର ପିଲାର ଆସିବାର ତାରିଖ ଜାନୁୟାରୀ ମାସ କହିଛନ୍ତି । ପ୍ରେଗନେଂସୀ ଏନାଉନ୍ସ କରିବା ସମୟରେ ଦୁଇଜଣ ଲେଖିଥିଲେକି ଜାନୁୟାରୀରେ ଦୁଇରୁ ତିନି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଏହା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା ଅପପ୍ରଚାର । ଏହି କପଲଙ୍କ ପ୍ରେଗନେଂସୀ ଘୋଷଣା ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପିଲାର ନାମରେ ଅନେକ ପେଜ ହୋଇଗଲା । ଏହି ପେଜରେ କପଲଙ୍କର କିଛି ଏଡିଟେଡ ଫୋଟ ସେୟାର ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ।

Google

ଲୋକମାନେ ଅନୁଷ୍କା ଓ ବିରାଟଙ୍କର ଫୋଟକୁ ଅପବ୍ଯବହାର କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଲେ । ଏଥିରେ କେଉଁଠି କପଲଙ୍କର ବେବି ବମ୍ପ ଦେଖାଯାଇଛି ତୋ ଆଉ କେଉଁଠି କପଲଙ୍କର ମୁହଁକୁ ଫୋଟଶପ ।

ଏହି ଏଡିଟିଂର ଫଳାଫଳ ହେଉଛି ଏହି ଫୋଟ । ଏଥିରେ ବିରାଟଙ୍କର ଫୋଟକୁ ଏଡିଟ କରାଯାଇଛି । ଏହା ବାସ୍ତବ ଫୋଟ ନୁହେଁ ଓ ବିରାଟ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପିଲାକୁ ନେଇ ନିଜ କୋଳରେ ଫୋଟଶୁଟ କରିନାହାନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଫ୍ୟାନ ପେଜରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ଏଡିଟ ଫୋଟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ଅଲଗା-ଅଲଗା ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କାଙ୍କର ଫୋଟ ଦେଖାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଫୋଟ ବାସ୍ତବ ନୁହେଁ । ଏସବୁ ଏଡିଟିଂ ହୋଇଛି ।

Anushka Sharma and Virat Kohli announce pregnancy, their baby to be a coronial. What does it mean? - Lifestyle News
Google

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫୋଟକୁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ । ଅନୁଷ୍କା କୌଣସି ପିଲା ସହ ଏମିତି ଫୋଟ ଉଠାଇନାହାନ୍ତି । ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ ରୂପରେ ଏଡିଟ କରାଯାଇଛି ।

ସେହିପରି ଏହି ଫୋଟକୁ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ ଏଡିଟିଂ କରାଯାଇଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିଭଳି ଫୋଟ ଭର୍ତ୍ତି ଅଛି । ଏହି ଫୋଟ କ୍ୟୁଟ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଦ୍ଵନ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ।

ଏଡିଟିଂର ଏହି ନମୁନାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ନିହାତି ହସ ଲାଗିଥିବ । ଏଥିରେ ବିରାଟଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ତାଙ୍କର ପିଲାକୁ ବସାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *