IND vs AUS: ODI ସିରିଜ୍ ହାରିବା ପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ବିରାଟ କୋହଲି, ସ୍ୱୀକାର କରି ଦେଲେ ବଡ ବୟାନ । ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହିଲେ କୋହଲି ।

Virat Kohli said after losing the ODI series Australia outplayed us in 2nd ODI sydney

ଭାରତ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୨୦୨୦: ଭାରତ ସିଡନୀରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ରେ ୫୧ ରନ୍ ହାରିବା ପରେ ସିରିଜ୍ ହାତରୁ ଚାଲିଗଲା । ସିଡନୀରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଯିବା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ୟ ଏକପାଖିଆ ଭାବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଛି ।

Australia vs India 2nd ODI: Virat Kohli said after losing the ODI series Australia outplayed us in 2nd ODI sydney
Google

ଭାରତୀୟ ଦଳ ରବିବାର ଦିନ ୫୧ ରନରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆ ହାରିଛି ଏବଂ ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ହରାଇଲା । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବ୍ୟାଟିଂ ପ୍ରଥମେ ୫୦ ଓଭରରେ ୩୮୯ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲା, ଏହାର ଜବାବରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମାତ୍ର ୩୩୮ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିପାରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସିରିଜ୍ ସେମାନଙ୍କ ହାତରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ପରାଜୟ ପରେ କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲି ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ “ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବ୍ୟଥିତ କରିଛି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆମକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିଛି ।”

ବିରାଟ କୋହଲି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଖେଳକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି:

ବିରାଟ କୋହଲି ପ୍ରାୟତଃ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ପୋଷଣ କରନ୍ତି ଏବଂ କେବେହେଲେ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସିଡନୀରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ପରାଜୟ ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ତାଙ୍କୁ ODI ସିରିଜରେ ଚକିତ କରିଛି । ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି, “ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ଆମେ ବଲ୍ ସହିତ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ନଥିଲୁ ଏବଂ ଆମର ଲେନ୍ଥ ମଧ୍ୟ ଭଲ ନଥିଲା । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବ୍ୟାଟିଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସେମାନେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଛନ୍ତି ।”

ବିରାଟ କୋହଲି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟ ବହୁତ ବଡ ଥିଲା, ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ନେଟ୍ ରନର୍ସ ରେଟ୍କୁ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ତେଣୁ ଆମକୁ ଲଗାତାର ମାରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟ ଖେଳାଳିମାନେ ପଡ଼ିଆରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ, ସେମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ଡିଂ ଭଲ ଥିଲା ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ବିଜୟର କାରଣ ଥିଲା । ବିରାଟ କୋହଲି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ଯଦି ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳିଥାନ୍ତେ, ତେବେ ଆମେ ବୋଧହୁଏ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥାନ୍ତେ ।”

Australia vs India, 2nd ODI, Fantasy Pick, team predictions
Google
ବିରାଟ କୋହଲି ସିଡନୀରେ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ:

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ହୁଏତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଶେଷରେ ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ବ୍ୟାଟ ସହିତ ଫର୍ମ କୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ବିରାଟ କୋହଲି ୮୯ ରନ କରିଥିଲେ, ଯାହାକି ଏହି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଥିଲା । ବିରାଟ କୋହଲି ବ୍ୟାଟିଂରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହାଜଲେଉଡଙ୍କ ବଲରେ ମୋଇସ୍ ହେନ୍ରିକ୍ସ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ କ୍ୟାଚ୍ ଧରି ତାଙ୍କୁ ପାଭିଲିଅନର ରାସ୍ତା ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପରାଜୟ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *