IND VS AUS:ପୃଥ୍ଵୀ ସଙ୍କ କାରନାମା ଦେଖି ଚିଡିଗଲେ ବିରାଟ କୋହଲି,ଦେଲେ ଏମିତି ଗାଳି।

ଏଡିଲେଡ଼ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ହେଲେ ପୃଥ୍ଵୀ ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଖରାପ ସ୍ବପ୍ନଠୁଁ ମଧ୍ୟ କମ ନୁହେଁ। ସେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଳିରେ ଏମିତି କିଛି କଲେ ଯାହା ପାଇଁ ବିରାଟ କୋହଲି ଚିଡିଗଲେ ଓ ସେ ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଲେ। ସେ ବୁମରାଙ୍କ ବଲରେ ଏକ ସହଜ କ୍ୟାଚ ହାତଛଡା କରିଦେଲେ। ସ ଙ୍କ ଖରାପ ଫିଲ୍ଡିଂ ଦେଖି ବିରାଟ କୋହଲି ରହିପାରିଲେ ନାହିଁ ଓ ମୁହଁରୁ କିଛି ଶବ୍ଦ ବାହାର କରିଦେଲେ।

Google
ବିରାଟ କୋହଲି ଦେଲେ ସଙ୍କୁ ଗାଳି:

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପାଳିର ୨୩ ତମ ଓଭରରେ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା ଲବୁସେନଙ୍କୁ ଭଲ ବାଉଁସର ମାରିଥିଲେ। ସେ ବଲକୁ ପୁଲ କଲେ ହେଲେ ବଲ ବେଶୀ ବାଟ ଯାଇ ନଥିଲା । ସ୍କୋୟର ଲେଗରେ ଥିବା ପୃଥ୍ଵୀ ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ ସହଜ ମୌକା ଥିଲା। ହେଲେ ସେ କ୍ୟାଚ ହାତଛଡ଼ା କରିଥିଲେ। ଯାହାପରେ ବୁମରା ହସିଥିଲେ। ହେଲେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଅଟକାଇପାରିଲେ ନାହିଁ। ସେ ରାଗିଗଲେ ଓ ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ଗାଳି ବାହାରିଗଲା।

କହିରଖୁଛୁ କି ପୃଥ୍ଵୀ ସଙ୍କ ଏହି ଟେଷ୍ଟ ଏକ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଠୁଁ ମଧ୍ୟ କମ ନୁହେଁ। ସ ପ୍ରଥମ ପାରିରେ ଖାତା ଖୋଲି ନ ପାରି ଏକ ଖରାପ ସର୍ଟ ଖେଳି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟ ବଲରେ ହିଁ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ଡିଂ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା । କହିରଖୁଛୁ କି ଖାଲି ଖରାପ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିନାହାନ୍ତି। ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ମୋଟ ୩ ଟି କ୍ୟାଚ ଛାଡିଛି।ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରା ଓ ୱିକେଟ କିପର ଋଦ୍ଧିମାନ ସାହା ମଧ୍ୟ ଲବୁସେନଙ୍କ କ୍ୟାଚ ଛାଡିଛନ୍ତି।

ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ରାହାଣେ ନେଲେ ଭଲ କ୍ୟାଚ:

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳାଳି କ୍ୟାଚ ଛାଡ଼ିଲେ ହେଲେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଉପ ଅଧିନାୟକ ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ ଭଲ କ୍ୟାଚ ଧରିଥିଲେ। ରାହାଣେ ସ୍ଲିପରେ ଭଲ କ୍ୟାଚ ଧରିଥିଲେ ଓ ବିରାଟ ସର୍ଟ ମିଡୱିକେଟରେ ଗ୍ରୀନଙ୍କ ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାଚ ନେଇଥିଲେ। ଦ୍ଵିତୀୟ ସେକ୍ସନ ମଧ୍ୟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୫ ୱିକେଟ ହରାଇଦେଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.