ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ପୋଷ୍ଟ କଲା ଇମୋସ୍ନାଲ ଭିଡିଓ । ଧୋନୀଙ୍କ ମେମୋରୀରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ଆସିଲା ଅଦ୍ଭୁତ ରିଆକ୍ସନ । ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆଇପିଏଲରେ କରୋନା କଟକଣା ପାଇଁ ଏବେ ଅନିଶ୍ଚିତ କାଳ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ହେଇ ଯାଇଛି ମାତ୍ର ସିଏସକେର ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏବେ ବି ତାଙ୍କ ଟିମର ମେମୋରୀରେ ମଜ୍ଜିତ। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ସ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ନିଜ ଟିମକୁ ମନେ ପକାଇ ବହୁତ ଭାବୁକ ହେଇଗଲେ। ପ୍ରକୃତରେ ସିଏସକେ ନିଜର ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ଆଉ ସେଥିରେ ଆଗକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଫେରିବା ପାଇଁ କହିଲେ।

Google

୫ମିନିଟର ଏହି ଭିଡିଓରେ ସିଏସକେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ କହିଲେ କି ସେମାନେ ଯେତେବେଳେ ବି ୨୦୨୧ର ଆଇପିଏଲ ଆରମ୍ଭ ହେବ ତେବେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। କହି ରଖୁଛୁ କି ଏବର୍ଷ ଚେନ୍ନାଇ ବହୁତ ଧମାକାଦାର ଖେଳ ଦେଖେଇଲା । ସେ ୭ରୁ ୫ଟି ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ଆଉ ଅଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଭିଡିଓରେ ସିଏସକେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଅଛି:

ସିଏସକେର ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାବୁକ କରିବା ଭଳି ଅଟେ। ସେଥିରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ତାଙ୍କ ଟିମ ପ୍ଲେୟର ମାନେ ସିଏସକେ କ୍ୟାପ ପିନ୍ଧି ପ୍ରାକ୍ଟିସ କରୁଛନ୍ତି। ଧୋନୀ ସବୁଠୁ ଆଗରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ଟିମର ପ୍ଲେୟର ମାନଙ୍କର ମସ୍ତିର ଭିଡିଓ ବି ଦେଖା ଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସମର୍ଥକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଆଉ ଏହା ପରେ ବହୁତ ଭାବୁକ ବି ହେଇଗଲେ।

ଚେନାଇ ସୁପର କିଂଗ୍ସଙ୍କର ଏହି ଖେଳାଳି ମାନେ ବହିଟି ଉନ୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ:

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ରେ ସିଏସକେ ଖେଳାଳି ମାନେ ବହୁତ ଉନ୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ। ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଆରସିବି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଗୋଟେ ଓଭରରେ ପାଞ୍ଚ ଛକା ମାରିଲେ ଆଉ ସେ ୧୩୧ ହାରରେ ୧୩୧ ରନ କଲେ। ଫ୍ୟାଫ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ ପୁଣି ଥରେ ଚମକିଲେ ଆଉ ସେ ୬୪ ହାରରେ ୩୨୦ ରନ କଲେ। ମୋଇନ ଅଲି ବି ୩୪ରୁ ଅଧିକ ହାରରେ ୨୦୬ ରନ କଲେ। ରାୟୁଡୁଙ୍କୁ ଫିନିସ କରିବାର ଦାୟିତ୍ତ୍ୱ ମିଳିଲା ଆଉ ସେ ବି ପ୍ରାୟ ୩୪ ହାରରେ ୧୩୬ ରନ କରିବାର ନଜର ଆସିଲେ। ଗାୟକବାଡ଼ ବି ଦୁଇଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ସାହାଯ୍ୟରେ ୧୯୬ ରନ କଲେ। ବୋଲର ମାନଙ୍କ ଭିତରେ ସାମ କରନ ୯ଟି, ଦୀପକ ଚାହାର ୮ଟି ୱିକେଟ ଅକ୍ତିଆର କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ତାହା ସହିତ ଜାଡେଜା ବି ୬ୱିକେଟ ନିଜ ନାମରେ କଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *