ସେହ୍ୱାଗ କହିଲେ ନିଜର ତିନୋଟି ନିୟମ, ବ୍ୟାଟ ଉଠାଇ ଏମିତି କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିବା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବ ଧୁରନ୍ଧର ଓପନର ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗ ପୁଣିଥରେ ନିଜର ତିନୋଟି ନିୟମ କହିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେହ୍ୱାଗ ରବିବାରକୁ ଇଂନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜର ନିୟମଗୁଡିକ ବାବଦରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି। ସେ ଏପରି ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ବି ସେୟାର କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

କ୍ୟାରିୟରରେ ୧୦୪ ଟେଷ୍ଟ,୨୫୧ଟି ଏକଦିବସିୟ ଏବଂ ୧୯ ଟି୨୦ ଅନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିବା ସେହ୍ୱାଗ ନିଜର ଏହି ଭିଡିଓରେ ତିନୋଟି ଖାସ ନିୟମ କହିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ଭିଡିଓରେ କହୁଛନ୍ତି-ତିନୋଟି ନିୟମ ଅଛି ମୋର,ଆବେଦନ, ନିବେଦନ,ଏବଂ ଦେ ଦନା ଦନ। ସେ ଭିଡିଓରେ ଯେପରି ହିଁ ‘ଦେ ଦନା ଦନ’ କହୁଛନ୍ତି,ସେତେବେଳେ ହାତରେ ବ୍ୟାଟ ଉଠେଇକି ପବନରେ ହଲାଉଥାନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତିନି ଘଣ୍ଟାରେ ହିଁ ୮୧ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇସାରିଛି। ସେହ୍ୱାଗ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଫୋଟୋ-ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ସେ ଏହିପରି ହିଁ ଭିଡିଓ ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା। ୪୨ବର୍ଷୀୟ ଏହି ଦିଗଜ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ନିଜ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ୧୭ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରନ ବନେଇଛନ୍ତି।

Google

୪୨ ବର୍ଷୀୟ ସେହ୍ୱାଗ ୧୦୪ ଟେଷ୍ଟରେ ୮୫୮୬ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି,୨୫୧ ଦିନିକିଆରେ ୮୨୭୩ ଓ ୧୯ ଟି୨୦ ଅନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ମୋଟ ୩୮୪ ରନ ବନେଇଛନ୍ତି। ସେହ୍ୱାଗ ଟେଷ୍ଟରେ ୨୩ ଶତକ ଓ ୩୨ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ବି ଦର୍ଜ କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.