ପାଞ୍ଚ ମାସ ପୂର୍ବେ ଲାଗିଥିଲା ପାଣି ଟାଙ୍କି, ପାଣି ଭରୁ ଭରୁ ହୋଇଗଲେ ଧରାଶାୟୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ।

ଗୋପାଳଗଞ୍ଜରେ ଯେତେବେଳେ ନଳ ଜଳ ଯୋଜନା ଜୋର ସୋରରେ ଚାଲିଛି ସେହି ସମୟରେ ଏହି ଯୋଜନାର ଆଉ ଏକ ଫୋଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଫୋଟୋ ଉଚକାଗାଁ ପ୍ରଖଣ୍ଡର ଉଜରା ନାରାୟଣପୁର ପଂଚାୟତର ବାର୍ଡ ନମ୍ବର ୧୩ର ଅଟେ। ଏଠାରେ ଥିବା ଏକ ୫ ମାସ ପୂର୍ବେ ବନା ଯାଇଥିବା ପାଣି ଟାଙ୍କି ପାଣି ଭରୁ ଭରୁ ହି ଧରାଶାୟୀ ହେଇ ଗଲା ଆଉ ପାଣିର ଜୁଆର ମାଟିରେ ଲାଗିଗଲା। ଟାଙ୍କିରୁ ପାଣି ବୋହିବାର ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଆଉ ଏଠାରେ ଟାୱାର ଉପରେ ଦୁଇଟି ଟାଙ୍କି ଲଗା ଯାଇଥିଲା ଯାହା ବଜିତରୁ ଗୋଟେ ଟାଙ୍କି ଧରାଶାୟୀ ହେଇଗଲା।

Google

ଏହା ଆଗରୁ ବି ଧ୍ୱସ୍ତ ହେଇ ସାରିଛି ଅନେକ ଟାଙ୍କି: ଏହା ଆଗରୁ ବି ଗୋପାଳଗଞ୍ଜର ଫୁଲବାରିଆ ଆଉ କୁଚାୟକୋଟର କଲା ମାତିହାଣିଆରେ ନଳ ଜଳ ଯୋଜନା ଭିତରେ ଲଗା ଯାଇଥିବା ଟାଙ୍କି ଭୁଶୁଡି ସାରିଛି। ଏହାର ଫୋଟୋ ବି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କୁଚାଏକୋଟର ମାତିହାଣିଆରେ କିଛି ବି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଗଲା ନାହିଁ। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମୁତାବିକ ଉଚକାଗ୍ରାମ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉଜ୍ଜରା ନାରାୟଣ ପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର ରେ ବହୁତ ବଡ଼ ଆକାରରେ ନଳ ଜଳ ଯୋଜନାରେ ଖରାପ କାମ କରାଯାଇଛି ଆଉ ବହୁତ ଖରାପ ସାମଗ୍ରୀର ଵ୍ୟଵହାର କରାଯାଇଛି। ଏହା ହିଁ କାରଣ କି ବାର୍ଡ ନମ୍ବର ୧୩ରେ ଏହି ପାଣି ଟାଙ୍କିରେ ପାଣି ଭରିବା କ୍ଷଣି ହିଁ ଟାଙ୍କି ଭୁଶୁଡି ଗଲା ଆଉ ଜଳ ଝରିବାକୁ ଲାଗିଲା।

ବିଡ଼ିଓ କହିଲେ ମାମଲା ଯାଞ୍ଚ କରିବା କଥା:-

ଏହି ମାମଲାରେ ପଂଚାୟତ ମୁଖିଆ ପ୍ରତିନିଧି ଅରବିନ୍ଦ ୟାଦବ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ କିଛି କହିବାକୁ ମନା କରି ଦେଲେ। ମୁଖିଆ କହିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ଏହା ଜଣା ହି ନାହିଁ କି ଏହି ଟାଙ୍କି କେବେ ତିଆରି ହେଇଥିଲା। ସେହିଠାରେ ଉଚକାଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତର ବିଡ଼ିଓ ମନୋଜ କୁମାର ପଣ୍ଡିତ କହିଲେ କି ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି। ଏହା ସହିତ ହିଁ ଭୁଶୁଡି ଯାଇଥିବା ଟାଙ୍କିର ମରାମତି କରିବାର ଆଦେଶ ବି ଦିଆଯାଉଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *