ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ରେ ମିଳିବ ଋଣ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ରେ ମିଳିବ ଋଣ ।

ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ରେ ମିଳିବ ଋଣ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ରେ ମିଳିବ ଋଣ ।, WhatsApp will give you loans know how you will get loan immediately, Whatsaap Loans, Whatsaap, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown

ଏବେ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାସେଜ କଲେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମିଳିଯାଉଛି ଋଣ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ଦରକାର ତେବେ ବିଳମ୍ବ ନକରି ତୁରନ୍ତ ଋଣ ନିଅନ୍ତୁ ।

ଭାରତର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳକୁ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେବା ଆଣିବା ପାଇଁ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇଛି । ସ୍ୱଳ୍ପ ବେତନ ପ୍ରାପ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବୀମା ଏବଂ ପେନ୍ସନ୍ ସହିତ ଆର୍ଥିକ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିଛି । ଫେସବୁକ୍ ମାଲିକାନା ମେସେଜିଂ ଆପ୍ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ HDFC ବ୍ୟାଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକ ସହ ସହଭାଗୀ ହୋଇଛି ।

Apply for Personal Loan on WhatsApp - Rates Aug 2020, Eligibility
Google

ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଜରିଆରେ ଚୁଟକିରେ ମିଳିବ ଋଣ । ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲେ ବି ସତ । ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ , ଟାଟା ଗୁପ୍ର ଏକ ଆର୍ଥିକ ସେବା କମ୍ପାନୀ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ମାଧ୍ୟମରେ ତୁରନ୍ତ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରିବା ପ୍ରକିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କିମକୁ ସ୍ୱିଫ୍ଟ ଇନଷ୍ଟା ପର୍ସନାଲ ଲୋନ ଭାବରେ ନାମିତ କରିଛି । ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲର ଗ୍ରାହକମାନେ କମ୍ପାନୀର ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ମାଧ୍ୟମରେ ସହଜରେ ଋଣ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରନ୍ତି । ଆବେଦନର ପରେ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଋଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଏ । ତେବେ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, କମ୍ପାନୀ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଚାଟବଟ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ।

ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପରେ ମିଳିବ ଋଣ, ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କିମରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଋଣ ।

ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ଚାଟବଟ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି । ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲ କହିଛି ଯେ, ଏହି ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଇଏମଆଇ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ ଅପଡେଟ୍ କରିବାରୁ ସମସ୍ତ କାମ ଏହାରି ମାଧ୍ୟମରେ ହିଁ କରାଯିବ । ଅତିଶୀଘ୍ର ଏହି ଆପ ମାଧ୍ୟମରେ କାମ ହେଉଥିବା କାରଣରୁ କମ୍ପାନୀ ଏପରି କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଛି । ଏହାସହ କମ୍ପାନୀ ସ୍ପଷ୍ଟ କହିଛି ଯେ, ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଋଣ ଦେବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ ।

WhatsApp will give your loans
Google
ଆପଣ ଲୋନ ପାଇବେ କେମିତି ?

ସିଫ୍ଟ ଇନଷ୍ଟା ପର୍ସନାଲର ଲୋନର ଲାଭ ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଫୋନରେ ୭୫୦୬୭୫୬୦୬୦ ନମ୍ବର ସେଭ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ।
ତା’ପରେ ହାଏ (Hi) ଲେଖି ମେସେଜ ପଠାନ୍ତୁ ।
ମେନୁରୁ ସ୍ୱିଫ୍ଟ ଇନଷ୍ଟା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ । ତା’ପରେ ଗୋଟିଏ ଥର ପାସୱାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ।
ତା’ପରେ ଋଣର ରାଶୀ କେତେ ନେବେ ବାଛନ୍ତୁ ଓ ତା’ପରେ ଅନୁମୋଦନ ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ ।

ଏହାପରେ ଲୋନ ଅନୁମୋଦନ ପ୍ରଦାନ ବିଷୟରେ ଆପଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ । ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଇମେଲ ଆଇଡିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିଯିବ ।
ତେବେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପରେ ଏହି ଲୋନ ସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ଟାଟା କ୍ୟାପିଟାଲର ମାର୍କେଟିଂ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନେ ଡିଜିଟାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକାଧିକ ସମାଧାନ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲାଭବାନ ହେବେ । କାରଣ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ଡିଜିଟାଲରେ ଲୋକମାନେ କାରବାର କରିବାକୁ ଅଧିକ ଲୋକମାନେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେଣୁ କମ୍ପାନୀ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

apply for a loan now – how to get and urgent loan
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.